Гігієна праці та експертиза умов праці

Про втрату чинності розпорядчих актів щодо відсторонення від роботи невакцинованих від COVID-19 держслужбовців та посадових осіб місцевого самоврядування

Національне агентство України з питань державної служби (далі – НАДС) надало роз’яснення від 04 березня 2022 р. № 148 р/з,  відповідно до якого всі працівники, державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування, які були відсторонені від посад через відсутність вакцинації від COVID-19, мають бути допущені до роботи.

Детальніше...

До уваги керівників закладів охорони здоров’я

З 23.02.2022р. набули чинності зміни до Інструкції про застосування переліку професійних захворювань, затвердженої наказом Міністерства охорони здоров'я України, Академії медичних наук України, Міністерства праці та соціальної політики України від 29 грудня 2000 року N 374/68/338.

Детальніше...

Повідомлень про випадки інфікування медичних працівників на COVID-19 останнім часом побільшало

На Закарпатті, як,  зрештою, і в інших областях,  однією з найбільш небезпечних за ризиком захворювання персоналу на COVID-19 залишається медична галузь. Лабораторно підтверджені випадки інфікування цією гострою респіраторною хворобою, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, медичних та інших працівників розслідуються, як відомо, у територіальних органах Держпраці як випадки гострого професійного захворювання.

Детальніше...

Своєчасність та об’єктивність розслідування випадків інфікування медичних працівників Закарпаття COVID-19 – на контролі керівництва Управління Держпраці

Питання розслідування випадків захворюваності на COVID-19 медичних працівників Закарпаття не втрачає своєї актуальності. Нещодавно воно двічі  стало предметом обговорення під час нарад з керівниками медичних закладів краю, що проходили в обласній державній адміністрації, в яких взяв участь і начальник Управління Держпраці у Закарпатській області Богдан Дорош.

Детальніше...

В Управлінні Держпраці Закарпаття розглядають заявки роботодавців на визначення категорій працівників, які підлягають періодичному медогляду

Фахівці відділу з питань гігієни праці та питань експертизи умов праці Управління Держпраці Закарпаття Світлана Кавранська і Наталія Кузнєва разом з уповноваженими посадовими особами суб'єктів господарської діяльності краю нині працюють над визначенням категорій працівників, які підлягають попередньому (періодичним) медичному огляду.

Детальніше...

До 1 грудня – роботодавці зобов’язані подати заявку щодо визначення категорії працівників, які підлягають періодичному медичному огляду у 2022 році

За статтею 13 Закону України «Про охорону праці», роботодавець зобов’язаний створити на робочому місці в кожному структурному підрозділі умови праці відповідно до нормативно-правових актів, а також забезпечити додержання вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці.

Детальніше...