Гігієна праці

В Управлінні Держпраці триває визначення категорій працівників, котрі підлягають періодичним медоглядам, та погодження списків на проходження таких медоглядів

Суб’єкти господарювання краю продовжують подавати у Управління Держпраці у Закарпатській області пакети документів для погодження поіменних списків на проходження періодичних медичних оглядів працівників та визначення контингенту осіб, які підлягають такому медичному огляду,  згідно з наказом МОЗ №246 від 21.05.2007р.

Детальніше...

визначення категорії працівників які підлягають попередньому (періодичним)  медичним оглядам згідно з Наказом МОЗ України № 246 від 21.05.07р.

ЗРАЗОК ЗАЯВИ

Для визначення категорії працівників, які підлягають попередньому (періодичним)  медичним оглядам згідно з Наказом МОЗ України № 246 від 21.05.07р.

погодження списків працівників, які підлягають періодичним медичним оглядам згідно з наказом МОЗ України № 246 від 21.05.07р. 

ЗРАЗОК ЗАЯВИ

Для погодження списків працівників, які підлягають періодичним медичним оглядам згідно з наказом МОЗ України № 246 від 21.05.07р. 

Перелік професій, посад та відповідно кількість працюючих за структурними підрозділами підприємства (згідно із штатним розписом) за формою

Перелік професій, посад та відповідно кількість працюючих за структурними підрозділами підприємства (згідно із штатним розписом) за формою

Увага! Змінено адресу електронної пошти відділу з питань гігієни праці

В Управлінні Держпраці у Закарпатській області змінена електронна адреса відділу з питань гігієни праці.

Відтепер електронні пошти: gigiena-praci@i.ua  та gigiena-orel@ukr.net  вважаються недійсними. Електронні повідомлення можна надсилати на адресу: uzh.gigiena@ukr.net

 

Що повинен знати медичний працівник про засоби індивідуального захисту

Центр громадського здоров’я МОЗ України надав роз’яснення щодо засобів індивідуального захисту для медичних працівників та порядку їх застосування. Пропонуємо ознайомитися з ними. Засоби індивідуального захисту (ЗІЗ) обирають з огляду на характер взаємодії з пацієнтом та потенційний шлях інфікування. У медицині ЗІЗ використовують для захисту слизових оболонок, дихальних шляхів, шкіри й одягу від контакту з інфекціями.

Детальніше...