Новини

Про якісне укомплектування кадрами та право працівників на безпечні і легальні умови праці йшлося на семінарі у Рахові

Семінар на тему: «Сприяння в укомплектуванні кадрами роботодавців, які співпрацюють зі службою зайнятості на засадах рекрутингу, в т.ч. для осіб з інвалідністю, консультування щодо легалізації найманої праці» проходив нещодавно у Рахівській районній філії Закарпатського обласного центру зайнятості. Від Управління Держпраці краю у заході взяв участь головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Віталій Юртин.

Детальніше...

Визначені причини настання групового нещасного випадку на Перечинському лісохімкомбінаті

 

На початку цьогорічного липня в Управління Держпраці Закарпаття надійшло повідомлення про нещасний випадок, що стався з п'ятьма працівниками Перечинського лісохімкомбінату. У ньому йшлося про те, що апаратник піролізу, 38-річний житель Перечина, відкривши люк скрубера і вдихнувши випари газу, втратив свідомість та, не приходячи до тями, помер. Четверо інших працівників, які виявили потерпілого, також отруїлися газовими випарами, намагаючись надати йому першу домедичну допомогу, внаслідок чого потрапили у лікарню.

Детальніше...

На Закарпатті Управління Держпраці і територіальне відділення ВГО «Асоціація платників податків України» підписали Меморандум про співпрацю

Сьогодні відбулося урочисте підписання Меморандуму про співпрацю між Управлінням Держпраці у Закарпатській області і територіальним відділенням Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» у Закарпатській області.

Детальніше...

Після перевірки Управління Держпраці молода мати нарешті отримала близько 25 тис гривень передбаченої державної допомоги

Жителька одного із сіл Берегівського району працювала фармацевтом у приватній аптечній крамниці, власником якої є ФОП з Хустщини. У лютому цього року жінка пішла у відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами і  подала своєму роботодавцю усі необхідні документи, аби отримати передбачену державою допомогу. Невдовзі, на підставі поданих документів, Фонд соціального страхування України перерахував вказаному суб’єкту господарювання належні кошти.

Детальніше...

В Ужгороді учасники вебінару обговорили важливі питання з організації роботи з охорони праці у закладах професійно-технічної освіти

Сьогодні на базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Закарпатській області відбувся вебінар на тему: «Удосконалення роботи з охорони праці у закладах професійної (професійно-технічної) освіти області», в якому взяли участь інженери з охорони праці вказаних освітніх закладів краю.

Детальніше...

На онлайн-нараді колектив Управління Держпраці Закарпаття отримав інструктаж щодо недопущення можливих терористичних загроз

Фахівці Управління Держпраці у Закарпатській області взяли участь в онлайн-нараді, що проходила на виконання окремого доручення т.в.о. Голови Державної служби України з питань праці з метою посилення контролю за станом безпеки на важливих об’єктах.

Детальніше...

Затверджений у новій редакції Покажчик нормативно-правових актів з охорони праці

Наказом Державної служби України з питань праці від 13.09.2021 р. № 140 затверджений у новій редакції Покажчик нормативно-правових актів з охорони праці. Водночас цим же документом визнаний таким, що втратив чинність наказ Державної служби України з питань праці від 22.04.2021 № 68 «Про затвердження Покажчика   нормативно-правових актів з охорони праці».

Детальніше...

За допуск до роботи неоформлених працівників підприємцю з Берегівщини доведеться сплатити понад 700 тисяч гривень штрафу

Рік тому фахівці Управління Держпраці у Закарпатській області проводили інспекційне відвідування на Берегівщині в одному із придорожніх кафе, що є місцем здійснення підприємницької діяльності ФОПа з Берегова.

Детальніше...

Про безпечну експлуатацію медичного кисню говорили у закладах охорони здоров’я Мукачева

На Закарпатті триває інформаційно-роз’яснювальна кампанія з питань безпечної експлуатації кисневих балонів, установок, кисневих трубопроводів у закладах охорони здоров’я.

Детальніше...

Стан готовності кисневих балонів та систем постачання кисню спільно з медиками Закарпаття проаналізували фахівці Управління Держпраці

На виконання окремого доручення т. в. о. голови Держпраці фахівці Управління Держпраці у Закарпатській області продовжують відвідувати з інформаційно-роз’яснювальною місією медичні заклади краю. У полі зору представників Управління – кисневі балони та системи трубопроводів з киснем.

Детальніше...