Новини

Професійні відвідування суб’єктів господарювання на Тячівщині та в місті Мукачево

Інспектори Управління інспекційної діяльності у Закарпатській області проінформували про зміни в трудовому законодавстві роботодавців та працівників в харчовій галузі та сфері обслуговування.

Детальніше...

Технічні консультації водіям маршрутного таксі

Фахівці Управління інспекційної діяльності у Закарпатській області провели технічні консультації у АТ «Ужгородське автотранспортне підприємство 12107».

Детальніше...

Семінар працівникам ТОВ «Ядзакі Україна»

Інспектори Управління інспекційної діяльності у Закарпатській області провели семінар у ТОВ «Ядзакі Україна»  з питань дотримання трудового законодавства.

Детальніше...

Посилення співпраці з профспілками Закарпаття

Заступник начальника Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Ольга Давиденко, начальник Управління інспекційної діяльності у Закарпатській області Василь Грицик, начальник відділу безпеки праці Західного регіону у Закарпатській області Володимир Горєв провели робочу зустріч з головою Закарпатської облпрофради Іваном Зелінським.

Детальніше...

Консультації щодо праці у воєнний час

Інспектори Управління інспекційної діяльності у Закарпатській області проведи семінар на тему: «Проведення інструктажів: терміни та види, навчання працівників та посадових осіб» з колективом КНП Тячівської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги».

Детальніше...

Семінар з проведення інструктажів

Інспектори Управління інспекційної діяльності у Закарпатській області організували семінар на тему «Проведення інструктажів: терміни та види, навчання працівників та посадових осіб» з колективом  КНП Тячівської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги».

Детальніше...

Про техніку безпеки працівникам фабрики фетрових виробів

Фахівці Управління провели семінар з техніки безпеки працівникам ТОВ «Торговий Дім «Хустська фабрика фетрових виробів» у Хусті.

Детальніше...

Задекларована праця – це вигідно!

Фахівці Управління інспекційної діяльності у Закарпатській області провели низку роз’яснень щодо переваг офіційного працевлаштування та змін трудового законодавства під час воєнного стану суб’єктам господарювання на Тячівщині та місті Мукачево.

Детальніше...

Селекторна нарада щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати у Закарпатській ОДА

За участю посадовців Управління інспекційної діяльності у Закарпатській області у форматі відеоконференції аналізували виплати зарплати працівникам підприємств, установ, організацій області, торгівлю, залучення інвестицій тощо.

Детальніше...

Трудові відносини в умовах воєнного часу

Фахівці Управління інспекційної діяльності у Закарпатській області в рамках інформаційної кампанії «Виходь на світло» провели профілактичні заходи на підприємствах швейної галузі та з приватними підприємцям Мукачівщини.

Детальніше...