Новини

В обласному центрі Закарпаття спільно вирішували, як поліпшити ситуацію щодо діяльності міського таксі

В Ужгородській міській раді відбулося засідання комісії  з питань неформальної зайнятості громадян, які залучаються до перевезення пасажирів легковими автомобілями (таксі).  Цього разу були запрошені власники і працівники служб, сервісів, мобільних застосунків таксі.

Детальніше...

Під час онлайн-зустрічі студентів ужгородського коледжу вчили розпізнавати та уникати неофіційної праці

Оскільки навчальний процес у школах,  професійно-технічних та вищих освітніх закладах Закарпаття проходить дистанційно, то фахівці Управління Держпраці краю вирішили провести низку профілактичних заходів зі студентською молоддю краю також  в режимі відеоконференцій.

Детальніше...

На Закарпатті фахівці Управління Держпраці консультували працівників торгівлі

В області надалі триває широка інформаційна робота з актуальних питань щодо застосування окремих положень законодавства про працю в умовах воєнного стану. У межах її проведення посадові особи Управління Держпраці Закарпаття консультують роботодавців та працівників різних суб’єктів господарювання краю.

Детальніше...

Переселенців застерігають бути обачними, щоб не стати жертвами торговців «живим товаром»

На Закарпаття продовжують прибувати громадяни з інших регіонів нашої держави, де тривають бойові дії. Одними з основних проблемних питань, які одразу намагаються вирішити переселенці, є пошук житла та роботи. В обох випадках слід бути особливо обачними, оскільки  спритників, готових «нагріти руки» на чужій біді, на жаль, нині вистачає.

Детальніше...

Держпраці розширює напрями консультаційної підтримки роботодавців

Поряд з активною реалізацією проєкту надання консультаційної допомоги релокованим підприємствам та суб’єктам господарювання, що продовжують діяльність в умовах війни, Держпраці не припиняє роботу щодо впровадження додаткових заходів, спрямованих на підтримку бізнесу та економіки країни.

Детальніше...

Про виконання робіт підвищеної небезпеки в умовах воєнного стану говорили на семінарі у Мукачеві

Головний державний інспектор відділу нагляду в АПК, СКС, на транспорті і зв’язку Управління Держпраці у Закарпатській області Тетяна Маргітич провела семінар-нараду з керівниками та посадовими особами кількох мукачівських підприємств, зокрема:  МКП" Мукачівська центральна лікарня,  УАП ТОВ Фішер,  ПП ВКФ  "Астра", В Ч 1047, ТОВ "Іва транс" та ін.

Детальніше...

Можливі шляхи підтримки релокованим підприємствам розглядали на спільній нараді в Мукачівській РВА

Начальник відділу   з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Закарпатській області Ярослав Турянський та головний державний інспектор Володимир Севч взяли участь у спільній нараді, що проходила в приміщенні Мукачівської районної військової адміністрації.

Детальніше...

Учасники семінару отримали практичні рекомендації з безпечної експлуатації ліфтів та обслуговування посудин, що працюють під тиском

На базі ТзОВ «Закарпатський навчальний центр підготовки і перепідготовки кадрів» відбувся семінар-навчання з посадовими особами КНП «Закарпатський територіальний центр екстреної медичної допомоги», ТОВ «Медичний центр «Діамед», ТОВ «Санаторій «Акватермал-22», ДП «Хустське ЛДГ» на тему: «Вимоги безпеки працівників під час експлуатації та обслуговування  ліфтів та посудин, що працюють під тиском».

Детальніше...

В обласному центрі Закарпаття прийняли рішення про упорядкування діяльності з надання послуг перевезення пасажирів на таксі

В Ужгороді працюють різні служби таксі. Але, на жаль, не у кожній з них дбають про офіційне оформлення трудових відносин з працівниками.  Про це говорили сьогодні в Ужгородській міській раді  на попередньому засіданні із створення спеціальної комісії щодо упорядкування діяльності з надання послуг перевезення пасажирів на таксі (легковими автомобілями на замовлення), а також здійснення перевезень у неформальному секторі на території обласного центру Закарпаття.

Детальніше...

Закарпатських підприємців агітували працювати тільки на умовах офіційно оформлених трудових відносин

Український бізнес потрохи вчиться господарювати в умовах війни. На Закарпатті у штатному режимі працюють місцеві підприємства, також шукають нові можливості для свого розвитку на теренах нашого краю суб’єкти господарської діяльності, релоковані з інших регіонів. Але важливо, щоб у цей час бізнес уникав тіньових схем роботи, щоб люди мали змогу працювати офіційно.

Детальніше...