Новини

Інформаційно-роз'яснювальні заходи для іноземних громадян: співпраця Управління інспекційної діяльності та Міграційної служби

Посадовцями Управління інспекційної діяльності у Закарпатській області проведені спільні інформаційно-роз'яснювальні заходи з працівниками Міграційної служби серед іноземних громадян.

Ці заходи мали на меті підвищення обізнаності іноземців щодо прав та обов'язків на території України, особливо у сфері працевлаштування та легалізації перебування. Фахівці розповіли про важливість офіційного оформлення трудових відносин, що забезпечує правовий захист працівників та гарантії соціального забезпечення. Особлива увага була звернута на питання дотримання трудового законодавства, уникнення нелегального працевлаштування та пов'язаних з цим ризиків, таких як експлуатація та торгівля людьми.

Детальніше...

Превентивні заходи з аграріями краю: Роботодавці залучали до роботи на полях найманих працівників без державної реєстрації підприємницької діяльності.

Головні державні інспектори Управління інспекційної діяльності у Закарпатській області Західного міжрегіонального управління Держпраці Віталій Юртин та Михайло Джумеля провели профілактичну роботу із суб'єктами сільського господарства Хустщини та Виноградівщини.

Детальніше...

До Дня Вишиванки

Сьогодні, 16 травня українці відзначають день Вишиванки - свято, коли кожен в Україні дарує своє серце національній культурі. Кожна вишиванка - це не лише рядки на тканині, але й символ спадщини, що живе в серці кожного українця.

Детальніше...

Усунення недоліків на підприємствах під час моделювання подій

До Всесвітнього Дня охорони праці, фахівець Управління інспекційної діяльності у Закарпатській області, підпорядкованого Західному міжрегіональному управлінню Держпраці Іван Ковач, провів моделювання подій на робочому місці. Ця ініціатива виникла з метою попередження можливих порушень у сфері безпеки та здоров'я праці та надання рекомендацій щодо їх усунення.

Детальніше...

Моделювання подій на робочому місці у ТОВ "Лісоінтустрія"

У рамках відзначення Всесвітнього Дня охорони праці, головний державний інспектор Управління інспекційної діяльності у Закарпатській області, Мирослав Феделеш, провів моделювання подій з працівниками ТОВ "Лісоіндустрія". В ході роботи детально розглядали причини групового нещасного випадку, що трапився у приміщенні деревообробного цеху.
Під час обстеження технічного стану обладнання було виявлено певні порушення, які за можливості усувалися на місці.

Детальніше...

Захід з представниками бізнесу, роботодавцями на тему «Повернення ветерана на робоче місце».

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 За участі першого заступника голови Закарпатської обласної військової адміністрації Мирослава Білецького та регіонального координатора Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як?, радника голови Закарпатської ОВА з питань імплементації програми у Закарпатській області Таїсії Симочко, у малій залі ОВА відбувся захід, присвячений поверненню ветеранів та ветеранок на робочі місця.

Детальніше...

Майстер-клас для представників Акціонерного товариства "оператор газорозподільчої системи "Закарпатгаз".

До відзначення Всесвітнього Дня безпеки та здоров’я на роботі, проведено черговий майстер-клас по наданню правильної домедичної допомоги.

Детальніше...

Семінар з працівниками філії Берегівського лісового господарства

 До Всесвітнього Дня охорони праці, фахівець Управління інспекційної діяльності у Закарпатській області Мирослав Феделеш провів семінар з представниками філії Берегівського лісового господарства.

Детальніше...

Моделювання порушень на робочих місцях

У межах відзначення Всесвітнього Дня охорони праці, було проведено моделювання ситуацій на робочих місцях з імітацією можливих порушень на Мукачівському кар'єроуправлінні. Під час заходу акцент був зроблений на питаннях використання засобів індивідуального захисту та дотримання правил безпеки під час експлуатації вантажопідйомних кранів.

Детальніше...

Перспективи впровадження психосоціальної підтримки для Державної служби охорони

 У рамках відзначення Всесвітнього Дня охорони праці, головний державний інспектор Олександр Гойс та головний спеціаліст сектору з питань впровадження та реалізації програм психосоціальної підтримки Управління інспекційної діяльності у Закарпатській області Маріанна Кильган на запрошення голови обласної профспілкової організації працівників державних установ Діани Гондорчин прийняти участь у семінар з посадовими особами та  працівниками відділу Державної служби охорони.

Детальніше...