Основні

Новини

Про переваги легальної праці – роботодавцям Ужгородщини та Берегівщини !

Головні державні інспектори Управління Держпраці у Закарпатській області в рамках інформаційної кампанії Держпраці «Виходь на світло!» продовжують здійснювати профілактичні відвідування суб’єктів господарювання різних галузей економіки.

Детальніше...

Посадовці Управління Держпраці продовжують консультувати внутрішньо переміщених осіб

Вчора головний державний інспектор Управління Держпраці у Закарпатській області Тетяна Маргітич зустрілася з внутрішньо переміщеними особами в центрі тимчасового проживання в місті Берегово.

Детальніше...

Інспектори Держпраці провели роз’яснювальну роботу з інженерно-технічними працівниками щодо підготовки до опалювального сезону

Андрій Мучичка та Ігор Кос, інспектори Управління Держпраці у Закарпатській області, зустрілися з обслуговуючим персоналом Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості «Падіюн».

Детальніше...

Про організацію безпечної роботи навчальних закладів Ужгородщини та Сваляви

Ці та інші питання були предметом онлайн семінару на тему «Організація роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу в установах і закладах освіти», який днями проводився у Закарпатському  інституті післядипломної педагогічної освіти.

Детальніше...

Інспектор Управління інформував працівників закладів освіти про правильне виконання технічного обслуговування

Головний державний інспектор Управління Держпраці у Закарпатській області  Людвіг Андращук провів зустріч  із працівниками  закладів  загальної освіти міста Рахів та смт Ясіня  Рахівського району.

Детальніше...

Про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати

йшлося нещодавно на засіданні Ужгородської районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Детальніше...

На базі навчального центру посадовець Держпраці провів семінар-навчання з робітниками підприємств Мукачівщини

Головний державний інспектор Упраління Андрій Мучичка на базі Закарпатського навчального центру провів семінар-навчання з працівниками та посадовими особами закладів освіти.

Детальніше...

Дев’ять неоформлених працівників виявлено на сільгосппідприємствах області в ході роботи з протидії примусовій та незадекларованій праці

У рамках досягнутих домовленостей про організацію взаємодії,  з початку тижня в краї стартувала профілактична робота спрямована на виявлення випадків залучення до примусової праці та запобігання торгівлі людьми.

Детальніше...

Як протидіяти примусовій та незадекларованій праці

Робоча нарада з цього питання відбулася вчора в Управлінні Держпраці у Закарпатській області за участі керівництва  установи та представників   Головного управління національної поліції Закарпатській області.

Детальніше...

Акція на підтримку детінізації праці триває!

Головні державні інспектори відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів, з роз’яснювальною місією продовжують відвідувати населені пункти Закарпаття.

Детальніше...