Основні

Новини

Про важливість трудового договору

Майбутнє нашої держави залежить від правильно побудованого сьогодення. З цієї причини фахівці Управління інспекційної діяльності у Закарпатській області орієнтують найбільшу увагу на молодь, яка і є двигуном у новий світ. Державні інспектори продовжують роз’яснювати випускникам закладів загальної середньої освіти важливість дотримання трудового законодавства.

Детальніше...

Охорона праці в закладах освіти

З початком зимового періоду важливо приділяти особливу увагу безпеці праці на робочих місцях. Це стосується в першу чергу працівників, які виконують свої професійні обов’язки пов’язані з використанням побутових газових та електроприладів.

Детальніше...

Про безпечну працю стоматологам

Фахівець Управління інспекційної діяльності у Закарпатській області Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Вячеслав Келемен, провів технічну консультацію на робочому місці в одній із приватних стоматологічних клінік на Тячівщині . Під час заходу обговорили вимоги до безпечного виконання робіт, важливість проходження медичного огляду працівників, наголошено на неприпустимості приховування випадків виробничого травматизму.

Детальніше...

Медичні огляди – запорука безпечної праці

Про ці  та інші питання пов’язані з дотриманням законодавства з безпеки праці, йшлося під час інформаційного візиту проведеного державним інспектором  Управління інспекційної діяльності у Закарпатській області Тетяною Маргітич у Чинадіївському дошкільному навчальному закладі.

Детальніше...

Безпека праці під час гірськолижного сезону

Гірськолижний сезон приводить багато людей на гірські курорти для насолоди зимовими розвагами. Однак разом із задоволенням від катання на лижах і сноубордах на відвідувачів можуть чекати певні неприємності пов’язані з користуванням підйомними механізмами.

Детальніше...

Проведено семінар з дотримання вимог законодавства про працю

     Головними державними інспекторами праці Управління інспекційної діяльності у Закарпатській області Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Зоряном Берником, Маріанною Гукс та Артуром Сумарою проведено інформаційний захід в Ужгородському учбово-виробничому підприємстві  для працівників, з метою роз’яснення положень законодавства про працю.

Детальніше...

Тематичний тренінг на будівництві

Вантажно – розвантажувальні роботи на будівництві  – за такою темою відбувся тренінг з імітацією реальних дій на робочому місці.

Участь у заході взяли фахівці Управління інспекційної діяльності  у Закарпатській області Західного міжрегіонального управління Держпраці та працівники будівельного товариства «ЖБК ДАНТЕ-БУД».

Детальніше...

Як не потрапити в трудове рабство.

Головні державні інспектори  Управління інспекційної діяльності у Закарпатській області Західного міжрегіонального управління Держпраці Артур Сумара та Зорян Берник, відвідали суб’єктів господарювання м. Ужгорода, які займаються сортуванням вторинної сировини та поспілкувалися з їхніми найманими працівниками.

Детальніше...

Випускникам школи про переваги офіційного працевлаштування та працю неповнолітніх

Головний державний інспектор Управління інспекційної діяльності  у Закарпатській області Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Володимир Севч, провів інформаційну зустріч з учнями   9 та 11 класів Страбичівського закладу загальної середньої освіти Горондівської сільської ради.

Детальніше...

Безпека праці в котельнях

 

 

 

 

 

На Закарпатті триває опалювальний сезон, а це означає що на підприємствах активізувалася робота в котельнях. Для уникнення нещасних випадків у цій сфері, фахівець Управління інспекційної діяльності  у Закарпатській області Юрій Попович  провів технічні консультації на робочих місцях в закладах освіти Тячівського району.

Детальніше...