Основні

Новини

Семінар-нарада з розповсюджувачами нехарчової продукції

Проведено роз’яснювальну роботу з суб’єктам господарювання за результатами проведеного аналізу інформації про продукцію, отриманої в ході попередніх інформаційних відвідувань.

Детальніше...

Онлайн-вебінар керівникам закладів освіти області

Згідно з пунктом 40 Положення про Західне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці, передбачено забезпечення роботодавців і працівників інформацією та роз’ясненнями щодо ефективних засобів дотримання законодавства та запобігання можливим його порушенням мобінгу (цькування) працівників.

Детальніше...

Задекларована праця = трудові і соціальні права

Працювати за трудовим договором – вигідно!

Детальніше...

Глядачам телеканалу М-студіо про актуальні питання, виклики та плани, які реалізує в новому році Державна служба з питань праці

У програмі «Громадський контроль» начальник відділу з питань праці Управління інспекційної діяльності у Закарпатській області Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Ярослав Турянський розповів про інформаційні роз’яснення щодо трудового законодавства, зокрема, в умовах війни.

Детальніше...

Превентивні заходи серед суб’єктів господарювання галузі машинобудування

Інспектори Управління інспекційної діяльності у Закарпатській області розповіли працівникам ТОВ «Берег Кабель ГМБХ» про важливість безпечної праці.

Детальніше...

Ознаки примусової праці

Фахівці Управління інспекційної діяльності у Закарпатській області провели інформаційні відвідування серед суб’єктів господарювання в сфері торгівлі в місті Мукачево.  

Детальніше...

Задекларована праця = трудові і соціальні права

 

Працювати за трудовим договором – вигідно!

Детальніше...

Cемінар для працівників відділу бухгалтерського обліку та звітності Пилипецької сільської ради

Фахівці Управління інспекційної діяльності надали роз’яснення щодо оплати праці та надання відпусток. Розповіли про ризики дискримінації, мобінгу та порушення прав осіб з інвалідністю.

Детальніше...

Офіційна праця виступає гарантом!

Інспекторами Управління інспекційної діяльності проведено з адміністрацією Державного закладу «Українська алергологічна лікарня МОЗ України» та ПАТ «Іршавський абразивний завод» інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо оформлення трудових відносин.

Детальніше...

Слухачам Українське радіо «Ужгород» про оформлення трудових відносин та порушення прав працівників

Заступник начальника Західного міжрегіонального управління Держпраці Ольга Давиденко разом із начальником відділу з питань безпеки праці Східного регіону Управління інспекційної діяльності у Закарпатській області Володимиром Яцківом розповіли слухачам радіоефіру про інформаційно-консультативну підтримку, яке надає Управління Держпраці.

Детальніше...