Запобігання проявам корупції

Методичні рекомендації щодо кібербезпеки

Для попередження та зменшення наслідків від можливих кіберінцидентів, спрямованих на державні інформаційні ресурси, інформаційні то комунікаційні системи органів державної влади та місцевого самоврядування, державних та приватних установ, організацій та підприємств, а також постачальників електронних комунікаційних мереж та послуг рекомендуємо дотримуватися наступних правил кібербезпеки:

Детальніше...

ПОРЯДОК ПЕРЕВІРКИ КОНТРАГЕНТІВ ТА ОФОРМЛЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ПЕРЕВІРКИ. АНТИКОРУПЦІЙНІ ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

У який строк подаються повідомлення про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента (ПВВР), якщо такий обов’язок виник під час дії воєнного стану?

ПВВР, обов’язок подання якого виник під час дії воєнного стану, суб’єкт декларування подає у період з 00 годин 00 хвилин дня, наступного за днем припинення чи скасування воєнного стану, до 00 годин 00 хвилин відповідного числа третього місяця від такого дня (додатково див. приклад до п. 1 цих Роз’яснень).    

При цьому ПВВР, обов’язок подання якого виник після припинення чи скасування воєнного стану, суб’єкт декларування подає у строк, визначений у ст. 52 Закону.

ПВВР подається шляхом та у порядку, визначеному у Законі та Порядку № 451/21.

У який строк подаються повідомлення про суттєві зміни у майновому стані (ПСЗ), якщо такий обов’язок виник під час дії воєнного стану?

ПСЗ, обов’язок подання якого виник під час дії воєнного стану, суб’єкт декларування подає у період з 00 годин 00 хвилин дня, наступного за днем припинення чи скасування воєнного стану, до 00 годин 00 хвилин відповідного числа третього місяця від такого дня (додатково див. приклад до п. 1 цих Роз’яснень). 

Детальніше...

Декларування та подання інших документів до Реєстру під час воєнного стану

У який строк подаються декларації у 2022 році?

Детальніше...

Куди звертатися, якщо у вас виникли питання про декларування?

Кампанія декларування лише почалася, але ми знаємо, що багато хто з вас уже почав заповнювати декларацію. Якщо у вас виникають питання щодо заповнення того чи іншого блоку декларації, то Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) нагадує вам, де можна отримати відповіді на ваші питання.

Детальніше...

1 січня 2022 року розпочався черговий етап подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

Пам’ятка декларанту

Просимо відповідально поставитись до змісту інформації, яку ви зазначаєте у декларації. Зверніть увагу, що більшість інформації, необхідної для заповнення декларації, міститься у відкритих державних реєстрах.

Детальніше...

Відсьогодні набирають чинності форми декларації та Порядок заповнення і подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

01.12.2021 набирають чинності затвердженні Національним агентством з питань запобігання корупції форми декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, і Порядок заповнення та подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Детальніше...

ПАМ’ЯТКА щодо правового статусу, прав та гарантій захисту викривача

Викривач – особа, яка повідомила про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції», вчинених іншою особою, якщо така інформація стала їй відома у зв’язку з її діяльністю, проходженням нею служби чи навчання.

Детальніше...

ПАМ’ЯТКА щодо етичної поведінки в Управлінні Держпраці в Закарпатській області

Основним принципом діяльності працівників Управління має бути доброчесність, тобто їхні дії мають бути спрямовані на захист публічних інтересів та відмову від превалювання приватного інтересу під час здійснення наданих повноважень.

Детальніше...