Uncategorised

Куди і як повідомляти про корупцію

Loading...

Питання – Відповідь: як організовується боротьба з аварією?

Для забезпечення ефективної боротьби з аварією на всіх рівнях її розвитку наказом створюється штаб, функціями якого є:
 збір і реєстрація інформації про хід розвитку аварії та вжиті заходи щодо боротьби з нею;
 поточна оцінка інформації і прийняття рішень щодо оперативних дій в зоні аварії та поза її межами;
 координація дій персоналу підприємства і всіх залучених підрозділів і служб, які беруть участь у ліквідації аварії.
Загальне керівництво роботою штабу здійснює відповідальний керівник робіт щодо локалізації та ліквідації аварій (далі – ВК).
У Плані локалізації та ліквідації аварійних ситуацій (далі – ПЛАС) повинно бути визначене місце розташування штабу, у т.ч. резервне.
У ПЛАС повинні бути визначені посадові особи, які виконують функції ВК.

За матеріалами: Держпраці

Будьте уважними при пошуку роботи!

У зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України починаючи з 24.02.2022 з країни виїхали понад 3 мільйони людей. Основними напрямками виїзду громадян України є Польща, Угорщина, Словаччина, Румунія, Молдова та інші країни Європи. Також за різними оцінками близько 2 мільйонів людей в країні є внутрішньо переміщеними особами, які в основному переїхали до західних регіонів України. Проте для шахраїв війна не є трагедією. Для них це можливість отримати наживу та вигоду. Саме тому існує високий ризик потрапляння громадян України в ситуацію торгівлі людьми з метою трудової експлуатації або до трудового рабства як всередині країни, так і за її межами. Держпраці наголошує на тому, що всі громадяни повинні бути обачними при пошуку роботи. Дотримуйтеся простих правил, щоб убезпечити себе та своїх близьких.

Детальніше...

Неповнолітні можуть працевлаштовуватися під час канікул, але …

Поступово підходить до завершення навчальний рік. Багато школярів традиційно на канікулах намагаються працевлаштуватися. Особливо популярними серед неповнолітніх є такі роботи, як розповсюдження рекламної продукції, місця тимчасової торгівлі, заклади харчування тощо. Немає нічого поганого в тому, що діти хочуть у вільний від навчання час підзаробляти. З одного боку, це допомога батькам, з іншого – певна незалежність, бо є власні кишенькові гроші. Крім цього, це своєрідна підготовка молоді до вступу  у самостійне життя. Однак варто знати, що у чинним законодавством чітко прописані вимоги щодо працевлаштування осіб, віком до 18 років.

Детальніше...

В Ужгороді пройшли семінари на тему: «Як запобігти поширенню коронавірусу»

Посадовці відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Закарпатській області Світлана Кавранська та Наталія Кузнєва провели в Ужгороді семінари з питань профілактики коронавірусу, що проходили  на базі міського і районного центрів зайнятості за участі працівників ЦЗ та місцевих підприємці, чия діяльність в основному пов’язана зі сферою торгівлі.

Детальніше...

Кожна людина має право на соціальне забезпечення в разі безробіття через незалежні від неї обставини

Кращі фахівці Управління Держпраці отримали заслужені нагороди з нагоди Дня соцпрацівника

В атріумі адмінбудівлі Закарпатської ОДА відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери. У святковому заході взяли участь представники різних соціальних закладів краю, в тому числі і фахівці Управління Держпраці у Закарпатській області.  Гостей свята прийшли привітати керівництво області, представники громадських організацій, профспілок, митці та делегації сфери соціального захисту населення.

Детальніше...

Трудова експлуатація – це злочин, якого зазнають як чоловіки, так і жінки

18 жовтня 2007 року з ініціативи Європейського Парламенту започатковано Європейський день боротьби з торгівлею людьми як день консолідації зусиль з підвищення рівня обізнаності щодо проблеми торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми, небайдужості громадськості до цього явища і візуалізації проблеми на глобальному рівні.

 

День охорони праці в Україні відзначатимуть під девізом “Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці”

Цьогоріч за рекомендацією Міжнародної організації праці Україна відзначатиме 28 квітня День охорони праці під гаслом «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

Свою діяльність у 2017 році МОП спрямувала на підвищення інформованості про розміри і наслідки пов’язаних з роботою нещасних випадків і хвороб. Оскільки дані про такі нещасні випадки і хвороби мають важливе значення для профілактики, існує гостра необхідність у вдосконаленні системи реєстрації і повідомлення, а також у зборі і аналізі інформації про безпеку і гігієну праці на національному рівні.

Країни з більш надійними показниками ефективності національних систем з охорони праці зможуть отримати допомогу у визначенні їхніх пріоритетів, що належать до охорони праці, а також ресурси, необхідні для вирішення зазначених питань.

Оптимізація збору достовірних даних сприятиме встановленню пріоритетів та ефективній реалізації національних профілактичних програм на робочих місцях. Крім того, гармонізація національних систем реєстрації і повідомлення дозволить отримати більш точне уявлення про прогрес, досягнутий у цій галузі.

Звернення.

План заходів.

Інформаційні матеріали з питань збору і використання даних про безпеку і гігієну праці

Набір інструментів щодо збору і використання даних про безпеку та гігієну праці

Публікація «Керівництво з гармонізації статистики інспекції праці»

Оголошено Всеукраїнський огляд-конкурс на присвоєння звання „Краще підприємство з охорони праці”

 

Детальніше...

Зі святом Вас, чарівні жінки!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Детальніше...