Новини

Між Управлінням Держпраці та відділенням Національної служби посередництва і примирення у Закарпатській області підписано Угоду

У приміщенні Національної служби посередництва і примирення в Закарпатській області відбулася зустріч за участі начальника цього державного структурного підрозділу Івана Палка, його заступника Василя Пазяка та начальника Управління Держпраці в Закарпатській області Богдана Дороша. Логічним підсумком проведення заходу стало підписання між сторонами Угоди про налагодження і всебічне розширення співпраці.

Мета цієї Угоди полягає в об’єднанні можливостей на принципах соціального партнерства, відкритості і прозорості для координації спільних зусиль, спрямованих на підвищення результативності та ефективності їх діяльності.

Сторони, зокрема, взаємно домовилися співпрацювати у напрямі забезпечення реалізації державної політики з питань держнагляду та контролю за дотриманням вимог чинного законодавства про працю. Водночас предметом домовленостей стала низка важливих питань. Серед них: нормування і оплата праці, встановлення нових або зміна існуючих соціально-економічних умов праці та виробничого побуту; виконання колективного договору чи угоди; легалізація найманої праці; розв’язання соціально-побутових відносин; надання важливих правових консультацій тощо.

Інформувати громадськість про діяльність та повноваження сторін вирішено під час проведення брифінгів, прес-конференцій і в ЗМІ.