Новини

До виконання робіт підвищеної небезпеки неприпустимо допускати осіб без проходження навчання

Фахівці Управління Держпраці у Закарпатській області завершили планову перевірку хустського підприємства «Немецтек». Це товариство з обмеженою відповідальністю  спеціалізується на виготовленні деталей до електронного устаткування, електро- і радіокомпонентів.

  Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді на транспорті та зв'язку Юрій Попович перевіряв стан дотримання на підприємстві вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки і з’ясував, що, на жаль, мають місце певні недопрацювання у цьому плані.

Зокрема, не здійснюється щоденна перевірка посудин, які працюють під тиском; не нанесено на таких посудинах дані про наступний  зовнішній і внутрішній огляд та гідравлічне обслуговування; на робочому місці відсутня інструкція щодо режиму роботи та безпечного обслуговування посудин, які працюють під тиском; не проводяться періодичні перевірки електроінструменту, розподільчих трансформаторів безпеки, захисно-вимикальних пристроїв та кабелів-подовжувачів. Загалом було виявлено близько 15 різних порушень вимог охорони праці.  

Фахівець Управління Держпраці також вказав на неприпустимість допуску до робіт підвищеної небезпеки осіб, які не пройшли відповідне навчання, та наголосив, що підприємство повинне мати дозвіл  на виконання цих робіт.