Новини

Учасникам семінару роз’яснили переваги легального працевлаштування

Проблема безробіття  у всі часи була особливо болючою для Закарпаття. Не менш гостро постає вона й нині. Ні для кого не є таємницею, що значна частина краян щороку в пошуках заробітку вирушає за межі області та держави. Багато хто, аби працевлаштуватися вдома, погоджується на будь-яку  роботу, навіть без офіційного оформлення трудових відносин. При цьому люди зазвичай не замислюються, які наслідки може мати нелегальне працевлаштування.

Про стан безробіття на Закарпатті  та перспективи його мінімалізації  говорили на  семінарі, що проходив днями в Ужгородському міському центрі зайнятості. Серед запрошених були  насамперед містяни, які перебувають на обліку як  безробітні.

Про переваги офіційного працевлаштування, зокрема про дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці (за роботу в нічний, позаурочний час, у святкові дні); дотримання розміру мінімальної заробітної плати; термінів виплати зарплати та відпусток тощо розповіла присутнім головний державний інспектор Управління Держпраці у Закарпатській області Маріанна Гукс.

Представники патрульної поліції, які також взяли участь в роботі семінару, ознайомили учасників з принципами своєї діяльності та запросили працевлаштовуватися на наявні у службі вакансії.