Новини

Завершено розслідування смертельного випадку

В Управлінні Держпраці у Закарпатській області відбулося засідання комісії з розслідування випадку смерті працівника на підприємстві під головуванням головного державного інспектора відділу нагляду в будівництві, енергетиці, машинобудуванні, котлонагляді та на виробництвах і об’єктах підвищеної небезпеки  Управління Михайла Повха. 

Випадок трапився наприкінці травня цього року у філії «Ужгородська дорожньо-експлуатаційна дільниця», що належить до ДП «Закарпатський облавтодор» ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України» із сторожем цього підприємства.

Як встановила комісія, чоловік заступив на зміну і під час чергування йому несподівано стало погано. Швидка медична допомога доставила його у Закарпатський обласний клінічний кардіодиспансер . На жаль, медикам не вдалося врятувати життя людині.

Як зауважив Михайло Повх, згідно з листом ЗОККД причиною смерті сторожа став гострий інфаркт міокарду. На основі зібраних документів комісія не виявила впливу на потерпілого шкідливих або небезпечних виробничих факторів. Тож цей випадок  не визнано таким, який пов'язаний з виробництвом.