Новини

Фахівці Управління Держпраці активно вболівали за українську збірну на міжнародному матчі між командами ветеранів футболу

На ужгородському стадіоні «Авангард» відбувся товариський матч між збірними командами ветеранів футболу України та Угорщини. Фактично це був матч-реванш. Адже подібна зустріч вже мала місце тут  чверть століття тому і закінчилася поразкою українців. Цього разу наші футболісти вирвали перемогу в гостей.

На ювілейній зустрічі були присутні почесні гості та організатори свята – президент Федерації футболу України Андрій Павелко та голова Угорської футбольної асоціації Др. Шандор Чані, угорські та українські дипломати, представники футбольної еліти обох країн, очільники Закарпатської області та міста Ужгород, організатори першого матчу Україна-Угорщина та кілька тисяч вболівальників. На запрошення Закарпатської ОДА участь у цьому заході взяли і  фахівці Управління Держпраці у Закарпатській області.

Початок матчу дещо затягнувся, однак пізніше  на глядачів чекало яскраве та цікаве видовище на футбольному полі. Гравці обох збірних демонстрували неабияку спритність та енергійність. Важко було повірити, що на полі грають ветерани. Після матчу футболісти обох збірних потиснули один одному руки і зробили спільне фото. Тож головним результатом цієї зустрічі  стала перемога дружби поза грою.