Новини

В Управлінні Держпраці у Закарпатській області відбувся семінар з безпечного користування газом в побуті

Фахівці Управління Держпраці у Закарпатській області провели семінар з безпечного користування газом в побуті. Участь у семінарі взяли представники спеціалізованого підприємства з газопостачання ПАТ «Закарпатгаз», керівники та спеціалісти суб’єктів господарювання, що здійснюють наповнення побутових газових балонів скрапленим газом і підприємств, які проводять перевірку та прочищення димових та вентиляційних каналів.

 

Представники Управління акцентували увагу присутніх на забезпеченні проведення якісного технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання, газобалонних установок та побутових газових приладів, димових та вентиляційних каналів у багатоквартирних житлових будинках та у приватному секторі, на недопущенні несанкціонованого наповнення балонів зрідженого вуглеводневого газу на автомобільних газозаправних пунктах та станціях.

В поточному році на Закарпатті сталося 4 аварії під час користування газом в побуті, в яких потерпіло 16 осіб, з них 3 смертельно. Основними причинами, що призвели до нещасних випадків було: самовільне встановлення газових приладів та газобалонних установок, несправність автоматики безпеки, не проведення або неякісне проведення робіт з технічного обслуговування, відсутність тяги в димовому каналі та інше.