Новини

На Закарпатті відбувся семінар з питань безпечної експлуатації водогрійних котлів

Управління Держпраці у Закарпатській області спільно з Управлінням освіти Тячівської райдержадміністрації провело семінар з директорами та особами відповідальними за безпечну експлуатацію водогрійних котлів навчальних закладів Тячівського району. Метою заходу було запобігання виникненню аварій та аварійних ситуацій під час експлуатації котельного обладнання.

 

Головний державний інспектор Юрій Попович акцентував увагу присутніх на найважливіших питаннях, які спрямовані на недопущення виробничого травматизму, а саме: технічному обслуговуванні систем газопостачання та котлів спеціалізованою організацією; перевірці та прочищенні димових і вентиляційних каналів; навчанні з питань охорони праці з операторами котелень та інше.

Семінар проходив на базі Руськополівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, де в листопаді 2014 році стався вибух газового котла. Учасники семінару обговорили обставини та причини даної події. Директор школи Марія Подвич доповіла про виконання заходів, запропонованих комісією по розслідуванню аварії.