Новини

На семінарі в Перечині говорили про зміни до трудового та податкового законодавства

У Перечинській райдержадміністрації проходив семінар-навчання для представників місцевих бізнесових структур, голів сільських та селищних рад, на якому розглядались питання порядку виплати мінімальної заробітної плати та здійснення перевірок з боку представників наглядових державних органів. Ініціатором проведення заходу виступило керівництво РДА, зокрема голова Віктор Олефір.

Від Управління Держпраці у Закарпатській області у семінарі взяв участь начальник відділу  з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Ярослав Турянський. У своєму виступі він розповів про діяльність Управління, детально зупинився на всіх змінах, які відбулися у чинному законодавстві, що  регламентує трудову діяльність, зосередив увагу присутніх на відповідальності, передбаченій за порушення нормативно-правових актів. Водночас зауважив, що на виконання протокольного доручення Кабміну в області, а також по районах  утворені міжвідомчі робочі групи  з метою забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.  На семінарі також йшлося і про передачу в найближчому майбутньому окремих функції Держпраці органам місцевого самоврядування.

У свою чергу про зміни у законодавстві стосовно нагляду та контролю поінформувала учасників зібрання завідувач сектору Державної регуляторної служби України у Закарпатській області Наталія Ганусич, а з інформацією стосовно змін у податковому законодавстві виступив заступник начальника – начальник Перечинського відділення Ужгородської ОДПІ ГУ ДФС у Закарпатській області  Юрій Сарай.

Друга частина семінару проходила у вигляді конференції. Учасники зібрання  мали змогу задати виступаючим низку запитань, які стосувалися як безпосередньо їхньої діяльності, так і порядку оформлення документації.