Новини

Анонс: у ДП «Головний навчально-методичний центр Держпраці» відбудуться семінари-тренінги

Головний навчально-методичний центр Держраці у січні наступного року проводитиме семінар-наради. Один з цих заходів відбудеться 16-18 січня 2017 року для керівників та фахівців відділів оплати праці підприємств і розглядатиме питання зарплатних нововведень, індексації заробітної плати відповідно до сучасних реалій. А другий – 25-27 січня 2017 року і його мета – надати роз’яснення нових вимог стандартів, спрямованих на підвищення ефективності та результативності системи менеджменту підприємств. Захід проходитиме для керівників  підприємств, фахівців системи менеджменту якості та системи екологічного менеджменту, внутрішніх аудиторів.

Під час його проведення розглядатимуться такі питання, як: основний текст стандартів, загальні терміни і визначення  для підвищення сумісності  й узгодженості з іншими стандартами ISO; вимоги щодо ризикоорієнтованого мислення для підтримки і поліпшення розуміння та застосування процесного підходу, а також визначення сфери застосування системи менеджменту якості та системи екологічного менеджменту; визначення та розуміння зовнішнього і внутрішнього контексту організації; система екологічного менеджменту, оцінка екологічних показників та екологічної ефективності; побудова інтегрованої системи управління на основі міжнародних стандартів; внутрішній аудит системи менеджменту. Планується паралельно відвідати підприємство, де запроваджені та успішно діють міжнародні стандарти.

Бажаючі взяти участь у цих семінарах можуть звертатися за адресою: 04060 м.Київ, вулиця Вавілових, 10-А. Довідкову інформацію з цього приводу можна отримати за телефонами у Києві: (044) 453-75-96; факс: (044) 453-97-37 або e-mail: dogovor@gnmc.kiev.ua