Новини

Подарунок дітям-сиротам у день Святого Миколая від Управління Держпраці у Закарпатській області

У ці дні малеча з нетерпінням  чекає  приходу Святого Миколая. Для багатьох закарпатських родин  це свято є навіть важливішим за Новий рік. Адже саме в той день якось по-особливому  відчуваються  тепло і турбота близьких людей. Значна частина краян вже придбала для своїх рідних, насамперед дітвори, гарні подарунки. Правда, є категорія дітей, що не може розраховувати на підтримку родини. Це в першу чергу вихованці сиротинців. Однак ці дітки також чекають подарунок від Миколая.

Щороку напередодні свята в Ужгороді проходять різні благодійні акції. Одну з них  на підтримку дітей-сиріт організували священнослужителі Хрестовоздвиженського кафедрального греко-католицького собору. До неї долучилося й Управління Держпраці у Закарпатській області, фахівці якого  не залишилися байдужими до долі маленьких сиріт.

- Ідею взяти участь у такій благодійній акції підтримали  всі без винятку у нашому Управлінні, - каже начальник Богдан Дорош. – Більшість моїх колег має власних дітей, тож добре знає, яким бажаним і довгоочікуваним є для них це свято.

Фахівці Управління зібрали певну суму грошей, а також  мішок різних іграшок. Як зізнається начальник відділу нагляду в будівництві, енергетиці, машинобудуванні, котлонагляді та на виробництвах і об’єктах підвищеної небезпеки Управління Віталій Ляхович, його донечка-школярка, почувши про акцію, радо поділилася  частиною своїх  забавок, аби  знедолені дітки хоч трохи  могли почуватися щасливими у день свята.  До речі, першим благодійником був саме Святий Миколай.