Новини
Богдан Дорош: «Невідомі шахраї, представляючись фахівцями Держпраці, вимагають гроші для бійців АТО»
- Деталі
- Створено: П'ятниця, 11 листопада 2016, 11:17
- Опубліковано: П'ятниця, 11 листопада 2016, 11:17
Для більшості українців війна на Сході нашої держави – це біль і горе. Але є й такі, хто успішно заробляє на цьому, користуючись наївністю і співчутливістю громадян. У засобах масової інформації не раз з’являються повідомлення про різних шахраїв, що спекулюють на чужій біді і, представляючись волонтерами або представниками державних установ різних рівнів, звертаються до фізичних осіб-підприємців з проханням надати матеріальну допомогу для воїнів АТО.
Нещодавно начальнику Управління Держпраці у Закарпатській області Богдану Дорошу надійшли кілька тривожних повідомлень від керівників підприємств та суб’єктів господарювання краю, де, до речі, напередодні фахівці Управління Держпраці проводили перевірки. Невідомці, прикриваючись іменем то самого начальника Управління, то державних інспекторів або навіть їхніх колег з Києва, вимагали для успішного завершення перевірок перерахувати певні суми на користь бійців антитерористичної операції. Зловмисники пояснювали, буцімто мають намір придбати нашим воїнам спеціальні аптечки та протигази.
Добре, що підприємці, перш ніж відіслати невідомо кому свої кошти, вирішили поспілкуватися з керівником Управління Держпраці. Таким чином і виплила правда на поверхню. У зв’язку з цим Богдан Дорош звертається до громадян краю, насамперед представників тих господарств, підприємств, установ і організацій, на яких найближчим часом проводитимуться чи вже тривають перевірки, не вестися на подібні шахрайські пастки. Ані очільник Управління Держпраці, ані його колеги не причетні до вимагання «благодійних внесків» на різні потреби, в тому числі й для учасників АТО. Колектив Управління неодноразово сам надавав посильну допомогу нашим воїнам, які служать на Сході України.
- Якщо підприємцям телефонуватимуть підозрілі особи від мого імені чи імені моїх колег, - каже Богдан Дорош, - треба спершу звернутися в Управління Держпраці у Закарпатській області за номером: 67-12-42 і з’ясуваити, чи справді такі особи тут працюють і чи правдива така інформація. Можна також домовитися з ними про очну зустріч – скоріш за все, такі дії злякають аферистів. Не виключено, що псевдо-представники Держпраці можуть «нагрянути» з подібними «проханнями» на підприємство. Тоді варто попросити їх представити документи, принаймні службові посвідчення, які б підтверджували, що ці люди дійсно працюють в системі Держпраці. І знову ж не зашкодить пересвідчитися, чи їхні документи чинні.