Новини

Працівників соціальної сфери привітали з їхнім професійним святом керівники області та вихованці коледжу мистецтв

В Ужгороді у ляльковому театрі «Бавка» відбулися урочистості   з нагоди Дня працівника соціальної сфери.  У числі запрошених був і колектив Управління Держпраці у Закарпатській області, адже разом з іншими державними інституціями, зокрема Пенсійним фондом, центрами зайнятості населення,  державними фондами: загальнообов’язкового соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та соціального страхування від нещасних випадків, соціального захисту інвалідів, службою у справах дітей, центром соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, фахівці Держпраці стоять на сторожі соціальних гарантій наших громадян.

Урочисті складалися з двох частин. У першій учасників зібрання привітали керівництво області та міста, депутати різних рівнів, представники громадських, профспілкових і ветеранських  організацій.

Від Закарпатської обласної державної адміністрації з вітальним словом виступив в.о. голови ОДА Олександр Петік. Він звернув увагу присутніх на важливість і благородність професії працівників соціальної сфери, подякував їм  за  зусилля, які вони спрямовують на служіння обраній справі задля добра людей, і вручив відзнаки ОДА. Обласну раду краю представляв в.о. голови облради Петро Грицик, який висловив на адресу учасників свята чимало теплих та щирих слів і також відзначив кращих представників цієї професії грамотами та подяками.

Подякувала колегам за професіоналізм, чуйність душі і нелегку працю начальника головного управління праці та соціального захисту Закарпатської ОДА Ганна Морозюк. Вона побажала всім доброго здоров’я, щастя , миру й Божої благодаті на рідній землі.

У другій частині  гостей свята привітали вихованці коледжу мистецтв, зокрема  народний ансамбль танцю «Кольори Карпат», народний фольклорний ансамбль народних інструментів «Маки», народний ансамбль угорського танцю «Сонях», танцювальний колектив «Вітраж» та ін. Вони  подарували присутнім  чудовий святковий концерт.