Новини

Комісія вирішила ще перепровірити документи заявників

При Головному управлінні ПФУ в Закарпатській області відбулося чергове  засідання Комісії з питань підтвердження  стажу роботи на посадах, що дають право на призначення пенсії на пільгових умовах або за вислугу років.

У ньому взяла участь представник  Управління Держпраці  завідувач сектору з питань експертизи умов праці Лілія Січка. Цього разу члени комісії  розглянули 9 пакетів документів громадян,  які працювали у важких та шкідливих умовах, і які претендують на пільгову пенсію за Списком № 1 та 2. Ці громадяни працювали на нині вже недіючих підприємствах, зокрема  «Закарпатському СУ-537 тресту «Західхімпроммонтаж», Ясінянській фабриці штучного хутра, ЗАТ «Софора» Рахівському лісокомбінаті, Ужгородському ФМК, Мукачівському мостобудівельному управлінні № 6.

Під час прийняття рішення комісія враховувала  всі представлені документи, які б могли підтвердити зайнятість працівників у шкідливих умовах. Стосовно деяких періодів роботи громадян, де наявних документів було недостатньо чи їх правдивість викликала сумнів, працівники ПФУ на місцях проводитимуть  повторні звірки в архівних установах або вишукуватимуть   інші підтверджуючі документи.