Новини

ІV Міжнародна конференція «Промислова безпека. Найкращі практики-2016»

Цього року вона проходитиме з 4 по 6 жовтня 2016 року в Одесі.  Днями завершилася реєстрація бажаючих стати її учасником.

Основна мета конференції - підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки на підприємствах, в організаціях, установах, поширення кращих вітчизняних та світових практик в галузі охорони праці, а також розвитку європейських стандартів безпеки. Ініціював  проведення цього заходу колектив редакції журналу «Промислова безпека».

Програма конференції передбачає цікаві доповіді та презентації; роботу у галузевих і тематичних секціях; засідання круглих столів; майстер-класи і тренінги; виставки товарів та послуг з охорони праці та промислової безпеки; дискусійні клуби; а також змістовну культурну програму.

У ході конференції порушуватимуться важливі й актуальні питання, які, зокрема, стосуватимуться оцінки професійних ризиків з точки зору психологічного аспекту робітників; практичних аспектів відносин між Інспекцією праці та роботодавцями в контексті контролю та профілактичної діяльності органу; причин і наслідків травматизму на підприємствах; революційного підходу вимірювання ступеню комфорту на роботі;  нових технологій у навчанні з охорони праці; підвищення ефективності управління безпекою праці персоналу підприємств гірничодобувної галузі; організації ефективної безпечної роботи з постачальниками та підрядниками на об’єктах компанії; сучасних технологій захисту; екологічної безпеки на українських підприємствах; змін і доповнень до нормативної бази з пожежної та техногенної безпеки  тощо.

Для участі в конференції запрошені спікери та  представники з Великої Британії, Німеччини, Литви, Польщі, США, Білорусі та інші.

Контактна особа з підготовки конференції - Олеся Самелюк. Телефони: (044) 221 89 71, (096) 193 07 93.

e-mail: o.sameluk@gmail.com або sameluk@ukr.net