Новини

Проблеми безпечної експлуатації електроустановок споживачів розглянуто на семінар-нараді

Сьогодні на базі Мукачівського МРЕМ ПАТ «Закарпаттяобленерго» відбулась семінар-нарада з фахівцями та спеціалістами підприємств енергетичної галузі. Участь у семінарі взяли представники всіх РЕМів ПАТ «Закарпаттяобленерго» та провідних підприємств краю.

 

Головний державний інспектор Управління Держпраці у Закарпатській області МИКОЛА Медяковський особливу увагу присутніх зосередив на:

- організаційних та технічних заходах для безпечного проведення робіт;

- обов’язках осіб, що відповідають за забезпечення проведення робіт;

- організації безпечного виконання робіт на комутаційних апаратах в електромережах напругою 6-10 кВ;

- організації та виконанні робіт в електроустановках із застосуванням автомобілів, вантажопідіймальних машин, механізмів та драбин;

- безпечному виконанні робіт з електроінструментом, трансформаторами, перетворювачами, переносними світильниками, переносними електричними машинами та електрозварювальним устаткуванням;

- вимогах електробезпеки на будівельних майданчиках.

Як раніше повідомлялось в поточному році на підприємствах енергетичної галузі Закарпаття травмувався один працівник. Нещасний випадок стався з електромонтером з ремонту повітряних ліній електропередач Закарпатських магістральних електричних мереж ВП «Західна ЕС» ДП «НЕК Укренерго». Смертельний травматизм в енергетичній галузі регіону відсутній.