Новини

На Закарпатті проведені зустрічі з працівниками автомобільних заправних станцій ПП «ОККО-Нафтопродукт»

В зв’язку із вимогами в діючому законодавстві про обмеження перевірок суб’єктів господарювання, працівники Управління Держпраці у Закарпатській області в ході проведення  превентивних заходів,  надають широкий спектр консультацій з питань покращення стану промислової безпеки та охорони праці, проводять зустрічі з трудовими колективами, семінари, наради. Ці заходи проводяться як у приміщенні Управління, так безпосередньо на підприємствах, установах і організаціях різних форм власності.

Недавно такі зустрічі відбулись з працівниками автомобільних заправних станцій ПП ″ОККО-Нафтопродукт″. В ході зустрічей головний державний інспектор сектору нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Олександр ГОЙС зупинився на питаннях проведення стажування та допуску новоприйнятих працівників до робіт підвищеної небезпеки, забезпечення працівників спецодягом та спецвзуттям, проходження працівниками медоглядів. Надано рекомендації щодо посилення заходів промислової безпеки, охорони праці, попередження нещасних випадків на виробництві.
        Особливий акцент було поставлено на питаннях планового технічного обслуговування  обладнання автомобільних заправних станцій та автомобільних газозаправних пунктів, які дають змогу утримувати обладнання в справному стані. Інспектор наголосив, що при технічному обслуговуванні здійснюється контроль за технічним станом обладнання, перевірка на загазованість, виявлення місць витоку газу, очищення, змащення, регулювання та інші операції з утримання працездатності і справності системи газопостачання АГЗП.
        Головний державний інспектор також відповів на численні запитання працівників підприємства.