Новини

Дев’ять неоформлених працівників виявлено на сільгосппідприємствах області в ході роботи з протидії примусовій та незадекларованій праці

У рамках досягнутих домовленостей про організацію взаємодії,  з початку тижня в краї стартувала профілактична робота спрямована на виявлення випадків залучення до примусової праці та запобігання торгівлі людьми.

Упродовж цього періоду, головні державні інспектори відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно – правових актів Управління Держпраці у Закарпатській області спільно  з працівниками відділу міграційної поліції  Головного управління національної поліції у Закарпатській області, відвідали 16 суб’єктів господарської діяльності у сфері сільського господарства.

У ході зустрічей посадовці спілкувалися з найманими працівниками та роз’яснювали як розпізнати ознаки примусової праці і не стати жертвою торгівлі людьми. Окремо наголошували працівникам та роботодавцям на перевагах офіційного оформлення трудових відносин особливо в умовах воєнного стану.

 

 

 

 

 У той же час під час профвізитів у трьох господарюючих суб’єктів виявлено дев’ять найманих працівників допущених до роботи без оформлення трудових договорів. Керівникам підприємств наголошено на неприпустимості таких фактів та вказано на відповідальності за порушення цього сегменту трудових правовідносин.     

Більше інформації та рекомендацій щодо трудових відносин у період воєнного стану за посиланням https://cutt.ly/LZYgbeT та на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/.