Новини

Комісія розглянула 12 заяв про підтвердження пільгового стажу

Відбулося чергове засідання обласної комісії  з питань підтвердження стажу роботи на посадах, що дають право на призначення пенсії на пільгових умовах або за вислугу років при  ГУ ПФУ.  У ньому взяла участь представник Управління Держпраці у Закарпатській області завідувач сектору з питань експертизи умов праці Лілія Січка.

Цього разу учасники зібрання розглянули 12 заяв  разом з пакетами документів  від  громадян, яким необхідно підтвердити стаж роботи на посадах, що дають право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах чи за вислугу років. Одному громадянину, на жаль,  відмовлено у підтвердженні пільгового стажу через  неможливість встановити факт його роботи безпосередньо у виробництві сільськогосподарської продукції.

За 9 пакетами документів комісія прийняла позитивні рішення, тобто підтвердила певні періоди роботи заявників у шкідливих умовах праці на підприємствах, які  на сьогодні вже ліквідовані без правонаступників.  Отже, громадяни зможуть скористатися своїм правом на достроковий вихід на пенсію.

Стосовно двох заяв Головне управління Пенсійного  фонду України, намагаючись допомогти громадянам, які чесно відпрацювали, але не з власної вини не мають підтверджуючих документів, зробить запити до архівних установ чи доручить працівникам Пенсійного фонду на місцях провести зустрічні звірки.