Новини

Управління Держпраці у Закарпатській області розпочало перевірку ТОВ «Елікорм»

Товариство з обмеженою відповідальністю «Елікорм», що у селі Ракошино Мукачівського району, знаходиться на базі колишнього Ракошинського комбікормового заводу. Тому складські приміщення,   елеватор і частково транспортні засоби  та механізми  збереглися тут ще з радянських часів. Кілька років тому ТОВ було технологічно переоснащено, окремі будівлі реконструйовано, а  на зміну старому устаткуванню прийшла автоматизована і комп’ютеризована техніка. Щоправда, за чотири роки, відколи відбулася реконструкція, ситуація  трохи змінилася. 

Тож у ході планової всебічної перевірки, яку проводить Управління Держпраці у Закарпатській області, виявилося, що на підприємстві мають місце деякі порушення вимог з охорони праці. Відповідно до графіку планових перевірок,  затвердженого Мінекономрозвитку на 2016 рік,  перевірка триватиме з 18 по 29 липня.

Перевіряючи стан справ на елеваторі та в цеху з виготовлення комбікорму, головний держінспектор сектору нагляду АПК та СКС Управління Держпраці у Закарпатській області Іван Ковач принагідно зустрівся з колективом цього господарства, звернув увагу на відсутність спецодягу і засобів індивідуального захисту, вказав на деякі суттєві недоліки у роботі,  надав консультативну допомогу, певні роз’яснення щодо ведення документації головному інженеру цього господарства Юрію Семаку. У свою чергу Юрій Васильович показав, як працює у нинішніх умовах «Елікорм», розповів, з якими труднощами доводиться зіштовхуватися сучасним аграріям.