Новини

На нараді інспектори Управління Держпраці у Закарпатській області пройшли навчання з питань запобігання і протидії корупції

Важливою умовою інтеграції України в Євросоюз є усунення будь-яких проявів корупції в державних і виконавських органах. Тому цьому питанню нині у суспільстві приділяється неабияка увага. Говорили про боротьбу з корупцією і під час наради інспекторів, яка проходила в Управлінні Держпраці у Закарпатській області.

Розпочинаючи захід, начальник Управління Держпраці Богдан Дорош відразу наголосив, що вживатиме суворих заходів впливу до прихильників корупційних схем. При цьому застеріг своїх підлеглих від найменших спроб реалізувати такі схеми у своїй діяльності і навів приклади виявлення подібних протиправних дій серед персоналу територіальних управлінь Держпраці в інших регіонах.

Завідувач сектору юридичного забезпечення Валентина Гончарук провела навчання з держінспекторами з питань запобігання і протидії корупції, зупинившись на окремих  положеннях відповідного Закону України. Валентина Василівна  назвала останні найважливіші зміни, внесені до антикорупційного законодавства,  особливу увагу приділила  питанням визначення поняття корупції, корупційного правопорушення, конфлікту інтересів, суб’єктів відповідальності за корупційні правопорушення та суб’єктів, які здійснюватимуть заходи щодо запобігання та протидії корупції, охарактеризувала  різні обмеження, що стосуються роботи працівників державних служб, і відповідальність, передбачену за корупційні дії.

Заступник начальника Управління Володимир Горєв та головний спеціаліст-юрисконсульт сектору юридичного забезпечення Руслан Фалес на завершення провели навчання щодо оформлення матеріалів перевірок відповідно до норм чинного законодавства.