Новини

На базі Перечинського лісгоспу відбулася семінар-нарада

Захід був присвячений Всесвітньому дню охорони праці. Як зауважив у вступному слові директор цього державного підприємства Ярослав Кополовець, лісівники краю намагаються у своїй роботі орієнтуватися на європейські стандарти. Нещодавно проходила повторна сертифікація закарпатських лісів за схемою FSC (Лісова Наглядова Рада), і основною умовою при її проведенні  було дотримання вимог охорони праці.

Власне, порушення у цій сфері й стали причиною того, що не всі лісгоспи на сьогодні сертифіковані. Тож питанню безпеки на виробництві нині приділяється посилена увага. До речі, ДП «Перечинське ЛГ» придбало для всіх лісозаготівельників сучасний спецодяг і засоби індивідуального захисту.

Привітавши учасників семінару з минулим святом – Днем охорони праці, начальник Управління Держпраці у Закарпатській області Богдан Дорош з приємністю зауважив, що в області спостерігається позитивна динаміка в плані зменшення виробничого травматизму. Зокрема, протягом чотирьох останніх років у лісовій галузі краю кількість нещасних випадків зменшилася з 6 до 0. Значну роль у запобіганні нещасних випадків під час проведення лісосічних робіт відіграє належно поставлена співпраці між Управлінням Держпраці та Закарпатським ОУЛМГ. Богдан Володимирович подякував лісівникам за співпрацю і висловив сподівання на подальшу взаємодію.

Заступник начальника ЗОУЛМГ Василь Кий зі свого боку звернув увагу колег на важливість виконання вимог охорони праці і запросив усіх взяти участь у практичній частині семінару. Зокрема, планом заходів  передбачались  огляд промислового майданчика, ознайомлення з лісосічною роботою працівників Порошківського лісництва та відвідування лісосіки. У завершальному етапі семінару – підбиття підсумків тижня охорони праці і нагородження кращих працівників, що відповідають за охорону праці, з врученням перехідного кубка «Краще підприємство».