Новини

Всесвітній день охорони праці у Мукачівському ВПУ №3

У Мукачівському вищому професійному училищі №3 відзначили  Всесвітній день охорони праці низкою заходів. Під час їх проведення керівництво закладу націлювало своїх вихованців на постійне  і неухильне дотримування вимог техніки безпеки при виконанні тих чи інших професійних завдань.

А готують в училищі майбутніх фахівців, чиї професії будуть пов’язані з певними ризиками. Зокрема, слюсарів-електриків, верстатників, слюсарів радіоапаратури та інших. Тож відзначення минуло під гаслом, котрий можна  охарактеризувати,  перефразовуючи відомий вислів: «Важко в навчанні, легко на практиці».

Розпочалися урочистості з лекції. Головний державний інспектор нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці Тетяна Маргітич ознайомила присутніх з обов’язками роботодавців та правами працівників у частині охорони праці, розповіла історію виникнення і запровадження у всьому світі та в Україні Міжнародного дня охорони праці, навела поширені приклади травматизму, що стаються у результаті  порушення правил безпеки на виробництві. Цю тему продовжив страховий експерт Микола Гребінь, який детально охарактеризував нещасні випадки з тяжкими та смертельними наслідками, котрі трапилися протягом останнього року.

У наступному етапі цього зібрання відбулася вікторина, під час якої вихованці училища демонстрували свої знання з охорони праці, в тому числі і з протипожежної та електробезпеки. Кращими тут виявилися представниці третьої групи – дівчата секретарі. Переможців відзначили грамотами.