Новини

В управлінні Держпраці у Закарпатській області проведено нараду з суб’єктами господарювання будівельної галузі

З початку року в будівельній галузі Закарпаття травмовано двоє працівників. З метою попередження виробничого травматизму під час виконання будівельно-монтажних робіт на будівельних майданчиках, проведено розширену нараду за участі представників управління Держпраці у Закарпатській області, територіального управління Держгірпромнагляду у Закарпатській області та суб’єктів господарювання будівельної галузі.

 У своєму виступі начальник Державної інспекції гірничого нагляду та нагляду за об’єктами підвищеної небезпеки територіального управління Держгірпромнагляду у Закарпатській області ВІТАЛІЙ Ляхович охарактеризував стан охорони праці в галузі. Особливу увагу посадовець звернув на проблемні питання, які виникають при експлуатації об’єктів, машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки під час виконання будівельно-монтажних робіт.
Головний державний інспектор управління Держпраці у Закарпатській області МИХАЙЛО Повх провів детальний аналіз найбільш характерних порушень вимог нормативно-правових актів з охорони праці, таких як: наявність дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки, застосування засобів захисту, складання проекту виконання робіт, проекту організації робіт та інші.
Активну участь в обговоренні заходів щодо попередження виробничого травматизму під час виконання будівельно-монтажних робіт на будівельних майданчиках взяли керівник ТОВ «Хустська ПМК» МИХАЙЛО Хмара та голова громадської організації «Спілка будівельників Закарпаття» Володимир Новак.