Новини

За круглим столом – про основні складові охорони праці

«Стрес на робочому місці: колективний виклик» - під цим девізом відзначається цьогорічний Всесвітній день охорони праці. Такою була і тема круглого столу, який проходив нещодавно  у Берегівській ЦРЛ за участі лікарів і  старших медсестер цього закладу, організованого Управлінням Держпраці у Закарпатській області.

Головний державний інспектор нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці Тетяна Маргітич  обговорила з учасниками зустрічі низку важливих питань. Серед них: правила оформлення і ведення  журналів з реєстрації інструктажів; наявність санітарного паспорта у працівників, дозиметра у рентген-кабінеті; забезпечення персоналу спецодягом та засобами індивідуального захисту; необхідність  облаштування лабораторій витяжними шафами та інші.

Присутні мали змогу висловити свої думки та пропозиції щодо поліпшення стану охорони праці персоналу лікарні, водночас прийняли і затвердили рекомендації щодо посилення профілактичної роботи зі створення безпечних і здорових умов праці на робочих місцях, зниження рівня травматизму.