Новини

Під час тренінгів здобували знання з охорони праці

Відразу два невеликі тренінги протягом одного дня провів для працівників будівельних компаній, що здійснюють свою діяльність у місті Тячеві, головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді на транспорті та зв’язку Управління Держпраці у Закарпатській області Юрій Попович. Такий формат зустрічі був обраний з метою залучення досвіду  учасників для колективного аналізу модельованої ситуації.  Під час тренінгу зазвичай вдається здобути нові знання, розкрити потенційні можливості у досягненні успіху в професійній сфері. А його результатом є формування і розвиток деяких умінь та навиків учасників.

Тема обох заходів була спільною –  дотримання вимог охорони праці. Тому Юрій Попович вирішив зустрітися з колективами підприємств безпосередньо на будівельних майданчиках, щоб на місці з’ясувати, з якими проблемами в частині охорони праці зіштовхуються будівельники, і визначити шляхи їх вирішення.

Одне з підприємств, вінницьке ТОВ «Ангарбудсервіс», зводить у Тячеві спорткомплекс. Це перший, за потужністю і розмахом, такий об’єкт  на Закарпатті. Тож важливо, аби роботи виконувалися з дотриманням усіх нормативних вимог. Ця умова є необхідною і під час спорудження житлового будинку у тому ж таки Тячеві, котре здійснює інша фірма -  мукачівське ТОВ «Карпати». Спеціаліст Управління Держпраці  надав консультації працівникам обох підприємств щодо проведення інструктажів з охорони праці, розроблення та видачі інструкцій, проведення медоглядів, порядку проходження професійного  навчання,  проведення діагностики і техоглядів транспортних засобів та механізмів, отримання дозволів, декларацій згідно з чинним законодавством тощо. Окремо Юрій Петрович зупинився на питанні забезпечення будівельників спецодягом і засобами індивідуального захисту, яке виявилося доволі актуальним для мукачівських забудовників, котрі працювали на об’єкті без захисних касок, рукавиць, спеціального взуття. У ході проведення тренінгу його учасники отримали взаємокорисну інформацію, що допоможе у майбутньому зберегти здоров’я і життя людей.