Новини

Відбулася інструктивно-методична нарада з працівниками Перечинського лісохімкомбінату


У своїй роботі працівники лісокомбінатів, як правило, використовують різні машини і механізми, зокрема для завантаження і розвантаження деревини. Останнім часом для таких цілей все частіше застосовують вантажопідіймальні крани. Тож до виконання вказаних робіт повинні допускатися особи, які мають належні професійні навики та пройшли відповідний інструктаж з техніки безпеки, що зафіксовано у спеціальному  журналі.
 

Саме ці питання  обговорювали днями учасники інструктивно-методичної наради, яку провів з колективом Перечинського лісохімкомбінату (його чисельність  становить близько 750 осіб) головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді  на транспорті та зв’язку Управління Держпраці у Закарпатській області Ігор Кос. Здавалося б, йшлося про давно відомі речі. Однак  від них напряму залежить успіх діяльності комбінату.  Адже робота вантажників часто пов’язана з ризиком, і порушення правил безпеки може призвести до виникнення негативних наслідків, деструктивних змін у робочому ритмі   цього підприємства.

Під час проведення  наради спеціаліст Управління Держпраці з приємністю відзначив, що керівництво Перечинського лісохімкомбінату приділяє належну увагу питанню охорони праці. Зокрема, у повному обсязі працівники забезпечені спецодягом, засобами індивідуального захисту, ознайомлені з правилами безпеки на виробництві. Звісно, є ще певні недопрацювання, та вони незначні. Учасники наради проаналізували причини виникнення  виробничого травматизму в   галузі та способи запобігання їм.

За підсумками наради, було прийнято рішення посилити контроль за станом охорони праці та трудовою дисципліною, а також за  дотриманням посадовими особами та рядовими працівниками вимог законодавчих і нормативно-правових актів з охорони праці під час виконання робіт з використанням вантажопіймальної техніки.