Новини

Будівельні крани повинні працювати, але з дотриманням вимог охорони праці


Саме на цьому наголошував головний державний інспектор відділу нагляду, у будівництві, котлонагляді  на транспорті та зв’язку Управління Держпраці у Закарпатській області Ігор Кос під час його недавньої зустрічі з трудовими колективами двох підприємств – ТОВ «Дантебуд» і ТОВ «Метбуд». Зустріч відбулася на будівельних майданчиках. У ній взяли участь робітники,  майстри і прораби цих фірм, словом  ті, хто майже щодня втілює задуми архітекторів та інших спеціалістів у життя.

- Щодо  правил безпечної експлуатації вантажопідіймальних механізмів і баштових кранів, - переконаний Ігор Кос, - найкраще говорити  безпосередньо на місці виконання робіт, адже так  можна виявити поширені  порушення, що трапляються на практиці, і відразу вказати на шляхи їх усунення.

Будівельну галузь вважають локомотивом економіки. Коли зводяться будинки, то створюються умови для нормального життя людей, наповнюється казна місцевого бюджету. Отож дуже важливо, щоб будівництво й надалі розвивалося. А вантажопідіймальна техніка є основою будь-якої будівельної справи, успіх якої напряму залежить від  безаварійної експлуатації кранів і вантажопідіймальних механізмів.