Новини

На зустрічі з трудовим колективом – про охорону праці та наболілі питання

Про переваги легального працевлаштування та важливість дотримання усіх вимог з охорони праці говорилося  на зустрічі з трудовим колективом, яка відбулася 21 квітня на базі  приватного акціонерного товариства «Берегівський кар’єр». Провів її заступник начальника Управління Держпраці у Закарпатській області Володимир Горєв. Зустріч проходила в рамках заходів з нагоди Всесвітнього дня охорони праці.

Спершу Володимир Валентинович поспілкувався з головним інженером цього підприємства Віктором Голубом та інженером з охорони праці Олександром Ковальчуком. Зокрема, звернув їх увагу на те, що у товариства закінчився термін дозволу на  виконання робіт та експлуатації машин, механізмів і устаткування підвищеної небезпеки. Водночас зобов’язав адміністрацію забезпечити працівників спецодягом, засобами індивідуального захисту, запчастинами до механізмів та устаткування.

Далі представник Управління Держпраці зустрівся з колективом ремонтної бригади,  надав консультацію щодо підготовки і проведення ремонтних робіт бурового обладнання і транспортних засобів. Ремонтники мали можливість і собі задати запитання. Для прикладу, цікавилися змінами у трудовому законодавстві, а зварювальників хвилювало, чи передбачені пільги та видача спецхарчування за шкідливі умови праці. У ході бесіди Володимир Горєв дав вичерпні відповіді на всі запитання.