Новини

Аби запобігти виникненню стресових ситуацій

У рамках заходів з нагоди Всесвітнього дня охорони праці, який цьогоріч проходить під девізом «Стрес на робочому місці: колективний виклик», заступник начальника Управління Держпраці у Закарпатській області Володимир Горєв 14 квітня провів тематичну зустріч з колективом автотранспортної дільниці комунального підприємства «Мукачівське кар’єрне управління». Крім робітників цього підприємства, у зустрічі взяли участь головний інженер Василь Петришинець та механік автотранспортного цеху Іван Переста.

 

Серед основних питань, які обговорювалися на зібранні, були створення безпечних умов праці на виробництві,  першочергові дії  при виникненні аварійних та надзвичайних ситуацій.

Володимир Горєв звернув увагу присутніх на те, що керівники підприємства відповідають не лише за технологічні процеси, а  також за безпечні умови праці своїх підлеглих. Тому зобов’язав посадовців КП «Мукачівське кар’єрне управління» забезпечити колектив  спецодягом та засобами індивідуального захисту. Підсумовуючи сказане, Володимир Валентинович  висловив сподівання, що проведена зустріч  стане корисною для всіх її учасників і допоможе запобігти виникненню стресових ситуацій на виробництві.