Новини

Охорона праці – у запитаннях та відповідях

У всіх цивілізованих країнах світу питанню охорони праці приділяється посилена увага. Адже давно відомо, що від дотримання правил безпечної поведінки на виробництві, створення належних умов праці залежить ефективність роботи працівників та розвиток підприємства в цілому, оскільки відчуття захищеності стимулює персонал  підвищувати свій якісно-професійний рівень. Зрештою, захист національних багатств, в тому числі й здоров’я та життя громадян, -- це благородна і гуманна справа.

Значна кількість українських підприємств нині прагне наблизити стан своєї промислової безпеки до показників європейських стандартів. На жаль,  така ситуація  далеко не скрізь. Здебільшого цьому сприяє недостатня поінформованість учасників виробничого процесу щодо правил організації безпечної діяльності працюючих людей. У зв’язку з цим та з нагоди Всесвітнього дня охорони праці редакція всеукраїнського журналу «Технополіс» видала двотомний збірник «Все про охорону праці: 500 запитань та відповідей».

Це своєрідна енциклопедія з практичних, правових та організаційних питань, які стосуються охорони праці, промислової безпеки, професійних захворювань, соціального захисту населення. Збірник стане в нагоді спеціалістам з охорони праці підприємств різних форм власності. Тут знайдеться чимало цікавих і корисних порад також для страхових експертів, профспілкових активістів та викладачів вищих навчальних закладів. Водночас багато роз’яснень з тих чи інших актуальних  питань подано на шпальтах самого видання «Технополіс». Тож журнал і збірник можуть бути добрими порадниками і компетентною підказкою для тих, чия діяльність пов’язана з охороною праці.