Новини

Управління ризиками в системах менеджменту охорони праці та промислової безпеки

Протягом двох днів (18-19 травня) у Києві проходитиме ІV Міжнародна науково-практична конференція на тему «Управління ризиками в системах  менеджменту охорони праці та промислової безпеки». Її організатором виступила Державна служба України з питань праці спільно з ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки інших організацій. Мета цього заходу – впровадження європейських стандартів якості праці, які ґрунтуються на ризикоорієнтованих підходах. Саме цим підходам і присвячена конференція.

У програмі проведення заходу – обговорення актуальних питань, які зазвичай виникають під час євро інтеграційних перетворень в законодавстві України; огляд стратегій, методів та інструментів оцінки та управління ризиками; визначення пріоритетних шляхів впровадження європейських підходів у системах управління праці.

Для участі в конференції запрошені міжнародні та вітчизняні спеціалісти з охорони праці провідних підприємств і сертифікаційних установ. Тож питання, які розглядатимуться під час її проведення, можуть бути цікавими і корисними для керівників підприємств нашого краю.

Детальніша  інформація щодо програми конференції – на сайті журналу «Охорона праці»: htt://ohoronapraci.kiev.ua/risk-2016/