Роз'яснення учасникам АТО

Про правові послуги учасникам АТО – на інформаційному семінарі

Учасники семінару були поінформовані про основні види правових послуг, які надаються «атовцям», отримали роз’яснення стосовно питань, пов’язаних із  соціальним забезпеченням, зокрема порядку отримання  пільг та надання безоплатної вторинної правової допомоги, категорій осіб, котрі мають право на безоплатну вторинну правову допомогу тощо.

У ході зустрічі колишні вояки антитерористичної операції цікавилися, які  норми соціального захисту демобілізованих учасників АТО передбачені чинним законодавством і як вони реалізуються на практиці. На ці запитання дали вичерпну відповідь держінспектори Управління Держпраці. Зокрема, Маріанна Гукс наголосила, що захистити права  демобілізованих можна тільки при умові їх  легального і належного оформлення на роботу.

Кожен з присутніх отримав роздатковий матеріал, який містив інформацію про функції бюро правової допомоги та його адресу. Під час заходу Галина Скочиляс та Юрій Лукач домовилися про подальшу співпрацю між Чопським бюро правової допомоги та Ужгородським РЦЗ.