Травматизм на виробництві

Безпечність коштувала літньому подружжю життя

У  селі Великі Лучки Мукачівського району цими вихідними сталася трагедія. У суботу, 29 жовтня, в пообідню пору близько 16.30  виявлено мертвим літнє подружжя, господарів одного з тамтешніх будинків. Медики встановили, що люди загинули внаслідок отруєння, найімовірніше, чадним газом.

Управління Держпраці у Закарпатській області створило комісію з технічного розслідування причин та обставин  нещасного випадку, пов’язаного з використанням газу в побуті. Її очолив заступник начальника відділу нагляду в будівництві, енергетиці, машинобудуванні, котлонагляді та на виробництвах і об’єктах підвищеної небезпеки Управління Олександр Гойс. За його словами, трагедію, скоріш за все, спричинила безпечність самих потерпілих.  Як свідчать попередні висновки спеціалістів, господарі будинку використовували димовідвідний патрубок від побутового газового котла не заводського виробництва, так звану «гофру». До того ж він був від’єднаний від димового каналу.

До речі, три роки тому у Великих Лучках вже мав місце подібний нещасний випадок. На жаль, громадяни не усвідомлюють серйозності можливих наслідків порушення вимог експлуатації побутового газового обладнання. Наразі за вказаним випадком ще триває розслідування, яке дасть остаточну відповідь на питання, що послужило причиною загибелі сельчан.