Конкурси

На Закарпатті визначили переможців регіонального етапу конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

Далі компетентне журі, у складі якого фахівці Управління Держпраці, Департаменту освіти ОДА та Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості (ПАДІЮН), розглянуло малюнки і визначило переможців. Участь у конкурсі взяли школярі різних вікових категорій з багатьох районів краю. Найбільше робіт надіслали  вихованці шкіл, в тому числі й мистецьких, з Ужгородського, Виноградівського, Тячівського, Великоберезнянського, Хустського районів та  міста з Ужгорода.

Як розповів голова журі, заступник начальника Управління Держпраці Володимир Горєв, надіслані малюнки засвідчили, що в області зростає творча і креативна молодь. Роботи відзначаються непоганим художнім рівнем, відображають знання авторів в галузі охорони праці та відповідають усім вимогам, вказаним у положенні про проведення конкурсу.

Отож у першій віковій категорії (від 6 до 10 років) перемогу здобув десятирічний вихованець Хустського районного центру позашкільної роботи Павло Продан. Друге місце – у дев’ятирічної учениці Рахівського РЦНТТ Катерини Жураківської. На жаль, учасників цієї категорії виявилося небагато, тому визначити третю позицію не вдалося.

У другій віковій категорії (від 11 до 14 років) першість здобули відразу дві роботи: 13-річного вихованця Перехрестівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів  Віталія Довганича та 12-річної вихованки Закарпатського палацу дитячої та юнацької творчості «Падіюн» (м.Ужгород) Катерини Великої.

Срібною нагородою журі відзначило відразу двох учасників, учнів Хустського  РЦПР 13-річних Ксенію Калин та Марину Ростоку. «Бронза» – у 12-річної вихованки Тячівського РЦПР Іванни Сойми.

У найстаршій віковій групі (від 15 до 18 років) перше місце дісталося учениці Тячівського професійного ліцею 17-річній Андріани Шелевер. Друге місце поділили між собою вихованець Закарпатського палацу дитячої та юнацької творчості «Падіюн» (м.Ужгород) 14-річний Лука Кузик та учениця Виноградівської гімназії 15-річна Анастасія Алексик, а  третє журі віддало трьом учасникам: 16-річній учениці Ужгородського вищого комерційного училища Крістіні Ковач, 14-річній вихованці Ужгородської загальноосвітньої школи-інтернату Діані Гончар та 16-річному учневі Великоберезнянського ПТУ №33 Юрію Банаж.

Роботи, які зайняли призові місця, надіслані для участі у другому етапі конкурсу, а  на переможців чекають  заслужені нагороди.