Гігієна праці

Про результати проведення періодичних медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці у Закарпатській області

Загальна кількість працівників, зайнятих на важких роботах, роботах зі шкідливими чи небезпечними умовами праці, які підлягали періодичним медичним оглядам в 2019 році, становила 17946 осіб, у тому числі 7995 жінок (44,6 %).

За характеристикою впливу окремих шкідливих факторів виробничого середовища та трудового процесу  у відповідних умовах працювали:

Детальніше...

У молодшої медсестри протитуберкульозного відділення райлікарні виявили хронічне профзахворювання

На адресу Управління Держпраці у Закарпатській області з державної установи «ІМП імені Ю.І.Кундієва НАМН» надійшло повідомлення  про виявлення хронічного професійного захворювання у молодшої медичної сестри (палатної санітарки) протитуберкульозного відділення  Виноградівської районної лікарні.

Детальніше...

Виноградівському заводу пластмасових сантехнічних виробів рекомендували провести додаткові лабораторні дослідження

Спеціалісти відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Закарпатській області проводять розгляд документів, що надходять від роботодавців або суб’єктів господарської діяльності краю, з метою визначення контингенту осіб, які підлягають попередньому (періодичним) медичному огляду відповідно до вимог  наказу МОЗ №246 від 21.05.2007 р. «Про затвердження порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій».

Детальніше...

Про лабораторні дослідження факторів виробничого середовища з метою гігієнічної оцінки умов праці

В Управління Держпраці у Закарпатській області досить часто звертаються підприємці чи їх уповноважені представники з проханням надати консультативну допомогу у вирішенні питання щодо доцільності проведення тих чи інших лабораторних досліджень факторів виробничого середовища з метою їх гігієнічної оцінки. У тому числі з метою визначення контингенту осіб, які підлягають попередньому (періодичним) медичному огляду відповідно до вимог наказу МОЗ України від 21.05.2007р №246 «Про затвердження Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій».

Детальніше...

Санітарно-гігієнічні вимоги до роботи у сільському господарстві

Сiльське господарство – одна з провідних галузей економіки України, що включає численні галузі рослинництва (рільництво, овочівництво, плодівництво, виноградарство, луківництво й ін.), тваринництва (скотарство, свинарство, вівчарство, птахівництво й ін.), різні види переробки рослинних і тваринних продуктів. Зважаючи на збільшення у свiтi дефiциту харчових продуктiв, ця галузь набуває в економiцi нашої держави все бiльшого значення.

Детальніше...

На семінарі з головами комісій говорили про правильний підхід до проведення періодичних медоглядів

В Управлінні Держпраці у Закарпатській області  відбувся семінар для голів комісій з проведення періодичних медичних оглядів закладів охорони здоров’я краю. Захід був організований і проведений силами фахівців  відділу з питань гігієни праці.

Детальніше...