Гігієна праці

визначення категорії працівників які підлягають попередньому (періодичним)  медичним оглядам згідно Наказу МОЗ України № 246 від 21.05.07р.

ЗРАЗОК ЗАЯВИ

Для визначення категорії працівників які підлягають попередньому (періодичним)  медичним оглядам згідно Наказу МОЗ України № 246 від 21.05.07р.

погодження списків працівників, які підлягають періодичним медичним оглядам згідно наказу МОЗ України № 246 від 21.05.07р. 

ЗРАЗОК ЗАЯВИ

Для погодження списків працівників, які підлягають періодичним медичним оглядам згідно наказу МОЗ України № 246 від 21.05.07р. 

Перелік професій, посад та відповідно кількість працюючих за структурними підрозділами підприємства (згідно із штатним розписом) за формою

Перелік професій, посад та відповідно кількість працюючих за структурними підрозділами підприємства (згідно із штатним розписом) за формою

Увага! Змінено адресу електронної пошти відділу з питань гігієни праці

В Управлінні Держпраці у Закарпатській області змінена електронна адреса відділу з питань гігієни праці.

Відтепер електронні пошти: gigiena-praci@i.ua  та gigiena-orel@ukr.net  вважаються недійсними. Електронні повідомлення можна надсилати на адресу: uzh.gigiena@ukr.net

 

Що повинен знати медичний працівник про засоби індивідуального захисту

Центр громадського здоров’я МОЗ України надав роз’яснення щодо засобів індивідуального захисту для медичних працівників та порядку їх застосування. Пропонуємо ознайомитися з ними. Засоби індивідуального захисту (ЗІЗ) обирають з огляду на характер взаємодії з пацієнтом та потенційний шлях інфікування. У медицині ЗІЗ використовують для захисту слизових оболонок, дихальних шляхів, шкіри й одягу від контакту з інфекціями.

Детальніше...

Про результати проведення періодичних медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці у Закарпатській області

Загальна кількість працівників, зайнятих на важких роботах, роботах зі шкідливими чи небезпечними умовами праці, які підлягали періодичним медичним оглядам в 2019 році, становила 17946 осіб, у тому числі 7995 жінок (44,6 %).

За характеристикою впливу окремих шкідливих факторів виробничого середовища та трудового процесу  у відповідних умовах працювали:

Детальніше...