Новини

Кадровикам ЗДАТ «Укрпошта» пояснили зміни до Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю

Наприкінці минулого року Уряд затвердив порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, викладений у новій редакції. З цього приводу в Ужгороді з працівниками відділу кадрового адміністрування Закарпатської дирекції АТ «Укрпошта» була проведена зустріч, на якій головний державний інспектор Управління Держпраці  у Закарпатській області Зорян Берник роз’яснив кадровикам актуальні питання, пов’язані із внесеними до урядового документа змінами.

Детальніше...

Посадовці Управління Держпраці розпочали новий робочий рік з інформаційно-роз’яснювальної роботи

Аби мотивувати роботодавців до перегляду їх методів та способів ведення бізнесу, зокрема нагадати про соціальну відповідальність перед їхніми працівниками, фахівці Управління Держпраці у Закарпатській області проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу,  одним з різновидів якої є інформаційні рейди. Основна мета таких заходів – запобігання  допущенню порушень законодавства про працю та мінімізація випадків прихованих трудових відносин.

Детальніше...

З Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

 

 

 

 

 

Детальніше...

Рішенням суду другої інстанції дії посадовців Управління Держпраці у Закарпатській області визнані правомірними

Понад рік тому в одному з торговельних закладів Тячівщини проходило інспекційне відвідування, під час якого головні державні інспектори Управління Держпраці у Закарпатській області зафіксували факт використання неофіційної найманої праці. Зокрема, власник магазину, фізична особа-підприємець, залучив до виконання обов’язків охоронника місцевого жителя без укладення з ним письмового трудового договору.

Детальніше...

У редакції закарпатської газети «Неділя» проходив брифінг за участі керівництва Управління Держпраці

Про тіньову зайнятість на Закарпатті, заходи задля її мінімізації, імовірні масштаби трудової міграції та про ситуацію щодо виробничого травматизму в області говорили сьогодні на брифінгу, який провели для журналістів регіональних ЗМІ начальник Управління Держпраці у Закарпатській області Богдан Дорош та його перший заступник Василь Грицик. Захід проходив в  прес-центрі обласної газети «Неділя».

Детальніше...

На ПрАТ «Берегівський кар’єр» перевірили стан охорони праці

Фахівці відділу нагляду в будівництві, енергетиці, машинобудуванні, котлонагляді та на виробництвах і об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці у Закарпатській області Андрій Ковальчук, Михайло Повх  та Розалія Федоришин перевірили стан організації системи  охорони праці на берегівському приватному акціонерному товаристві  «Берегівський кар’єр». 

Детальніше...

В області стартував дводенний навчальний тренінг для працівників лісової галузі

Протягом двох днів 16-17 грудня на Закарпатті проводитиметься навчальний тренінг «Основи  та практика керування ризиками небезпек, формування ризикоорієнтованого мислення працівників підприємств-підрядників у лісовій галузі» (відповідно до вимог ISO 45001:2018). Захід проводиться з метою надання практичних знань і розуміння основних підходів в розробці та впровадженні систем управління гігієни і безпеки праці на основі керування ризиками приватними суб’єктами господарювання, що надають послуги з лісництва.

Детальніше...

Анонс: Брифінг на тему: «Актуальні проблеми сьогодення: тіньова зайнятість, трудова міграція, прихований виробничий травматизм»

Дата проведення: 17 грудня 2019 року о 13.00 год.

Місце проведення: актова зала редакції газети «Неділя»

Будуть присутні: Богдан Дорош, начальник Управління Держпраці у Закарпатській області, Василь Грицик, перший заступник начальника Управління Держпраці у Закарпатській області

Запрошуємо взяти участь

Проблеми неповнолітніх вирішували на засіданні обласної координаційної ради у справах дітей

Сьогодні в приміщенні Закарпатської ОДА відбулося чергове засідання координаційної ради у справах  дітей, в якому також взяв участь перший заступник начальника Управління Держпраці у Закарпатській області Василь Грицик. Учасники зібрання розглянули низку важливих питань, що стосуються захисту прав неповнолітніх.

Детальніше...

Про особливості праці молоді та права неповнолітніх у трудових правовідносинах

Такою була тема лекції, яку провели сьогодні для вихованців Ужгородського вищого професійного  училища торгівлі та технологій харчування головні державні інспектори Управління Держпраці у Закарпатській області Зорян Берник, Артур Сумара та Маріанна Гукс. Оскільки захід проходив у межах Всеукраїнського Тижня права, то гості насамперед ознайомили студентів з історією започаткування цієї акції.

Детальніше...