Новини

Державним чиновникам Мукачева прочитали лекції-діалоги

У рамках навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування, організованого Закарпатським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, відбулися лекції-діалоги для держслужбовців та посадовців Мукачівської райдержадміністрації.

Детальніше...

Під час перевірки Хустського водопровідно-каналізаційного господарства виявлено деякі порушення вимог охорони праці

Головні державні інспектори відділу нагляду в будівництві, енергетиці, машинобудуванні, котлонагляді та на виробництвах і об'єктах підвищеної небезпеки Андрій Ковальчук, Людвіг Андращук і Розалія Федоришин підбили підсумки недавньої перевірки, проведеної у Хустському виробничому управлінні водопровідно-каналізаційного господарства. Результати перевірки засвідчили, що в роботі осіб, відповідальних за організацію охорони праці на цьому підприємстві, мають місце певні недоліки, що можуть негативно вплинути на безпеку і здоров'я працівників.

Детальніше...

Економія на охороні праці може спричинити підприємству більші збитки

Щороку наші співвітчизники отримують на робочих місцях каліцтва, серйозні травми, які подеколи закінчуються летально. Як свідчить аналіз виробничого травматизму,причини, що призводять до виникнення таких нещасних випадків, бувають різними. В основному вони є наслідком порушень вимог чинного законодавства як з боку роботодавця, так і самого працівника чи його безпосереднього керівника.

Детальніше...

З Днем захисника України!

Детальніше...

Перший заступник начальника Управління Держпраці Василь Грицик у програмі "Тема дня" розповів про заходи, спрямовані на легалізацію праці

11 жовтня в Ужгороді посадовці Управління Держпраці в Закарпатській області провели інспекційне відвідування одного з об'єктів будівництва щодо виявлення працівників без офіційного оформлення з ними трудових відносин. Про перевірки незадекларованої праці та результати інспектування - говорили в програмі "Тема дня" (телеканал Тиса1).

В Управлінні Держпраці у Закарпатській області провели навчання для інспекторського складу

Захід відбувся за ініціативи керівництва Управління Держпраці та фахівців сектору юридичного забезпечення. Зі вступним словом перед присутніми виступив очільник Богдан Дорош. Він, зокрема, розповів про публічний аспект діяльності державних службовців, звернув увагу на те, що кожен державний чиновник повинен усвідомлювати високий рівень відповідальності за свої дії. Водночас наголосив на важливості дотримання інспекторами трудової дисципліни, етичних норм поведінки і неприпустимості допущення корупційних дій.

Детальніше...

В області стартували комплексні заходи з метою виявлення неоформлених працівників

З 5 жовтня органи Держпраці спільно з фіскальною службою, Пенсійним фондом, Нацполіцією та інспекторами праці органів місцевого самоврядування на виконання відповідного доручення Уряду розпочали комплексні заходи з метою виявлення неоформлених працівників.

Це неодноразово анонсувалося під час профілактичних відвідувань, що проводилися в рамках розгорнутої напередодні у кожному регіоні, в тому числі й на Закарпатті, широкої інформаційно-роз’яснювальної кампанії.

Детальніше...

У комунальному підприємстві «Мукачівське кар’єроуправління» перевірили стан організації охорони праці

Як відомо, допущення будь-якого порушення на кар’єрі за тих чи інших обставин може обернутися реальною загрозою здоров’ю та життю працівників підприємства. Тому під час проведення планової перевірки комунального підприємства «Мукачівське кар’єроуправління» питанню дотримання працівниками цього суб’єкту господарювання вимог нормативних документів з охорони праці та промислової безпеки посадовці Управління Держпраці у Закарпатській області приділяли особливу увагу.

Детальніше...

Анонс: відбудеться I Міжнародна будівельна конференція: «Безпека праці у будівництві»

Ні для кого не є таємницею, що торік у будівельній галузі України сталося понад 220 нещасних випадків на підприємствах, 54 з яких – з летальними наслідками. Щоб почати пошуки можливостей підвищення рівня безпеки та захисту життя робітників будівельних організацій, науково-виробничий журнал «Охорона праці» вперше в країні організовує Міжнародну конференцію «Безпека праці у будівництві», яка відбудеться 24-25 жовтня у Конгрес-готелі «Пуща» (Пуща-Водиця, м. Київ). 

Детальніше...

Відбулася спільна нарада з колективом ДП «Закарпатський ЕТЦ»

За підсумками аудиторської перевірки, проведеної сектором аудиту Державної служби України з питань праці, та на виконання відповідного аудиторського звіту сьогодні в Управлінні Держпраці у Закарпатській області відбулася спільна нарада з колективом ДП «Закарпатський експертно-технічний центр».У числі важливих питань, що виносилися на обговорення, було насамперед питання якості надання висновків експертиз відповідно до вимог «Порядку видачі дозволів…».

Детальніше...