Новини

На робочій зустрічі в Управлінні Держпраціобговорили проблемні моменти при розслідуванні гострих профзахворювань на COVID-19

Очільник Управління Держпраці у Закарпатській області Богдан Дорош провів робочу зустріч з керівником Закарпатського обласного лабораторного центру МОЗ України Галиною Сітник. Як повідомлялося у ході цього заходу, станом на 22 травня 2020 року, за даними Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Закарпатської обласної державної адміністрації, в області підтверджено захворювання на COVID-19 у 224 медичних працівників. 

Детальніше...

Про видачу дозволів на роботи підвищеної небезпеки та реєстрацію декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з ОП

Чимало підприємців краю цікавляться, як по-новому проходить процедура реєстрації виконання робіт підвищеної небезпеки та видача дозволів на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки. Консультацію з цього питання надає начальник відділу інспекційної роботи, ринкового нагляду, надання адміністративних послуг, розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму Управління Держпраці у Закарпатській області Володимир Яцків.

Детальніше...

Роботи у замкнутому просторі повинен виконувати лише навчений персонал з неухильним дотриманням вимог безпеки

З настанням літнього періоду зростає інтенсивність ремонтних, земляних та очисних робіт, робіт в колодязях, котлованах, траншеях, закритих приміщеннях. Такі роботи нерідко супроводжуються певним ризиком виникнення нещасних випадків під час їх виконання. Здебільшого цьому сприяє недотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці.

Детальніше...

День вишиванки – свято національної єдності

У третій четвер травня відзначають День вишиванки. Цьогоріч це свято припадає на 21 травня. Майже у кожному населеному пункті нашої держави його відзначають тематичними акціями.

Детальніше...

Суд визнав правомірною постанову Управління Держпраці у Закарпатській області

Майже два роки тому в кафе, розташованому в одному із сіл Ужгородського району, фахівці Управління Держпраці у Закарпатській області проводили інспекційне відвідування, за результатами якого виявили факт залучення до роботи на посадах бармена та офіціанта двох осіб без офіційного оформлення з ними  трудових відносин.

Детальніше...

Хто і як може отримати допомогу у зв’язку з частковим безробіттям на період карантину

Під час запровадження карантинних обмежень чимало закарпатців втратили роботу. За офіційними даними, в області за цей період були звільнені понад 4 тисячі осіб. Звісно, достатня сума заощаджень, щоб прогодуватися у цей нелегкий час, була не у всіх. У непростій ситуації опинилися як наймані працівники, так і їхні роботодавці. Тож багатьох цікавили питання, як бути, куди звертатися і в кого шукати підтримки ?

Детальніше...

Інформація для медичних працівників та керівників закладів охорони здоров’я

У засобах масової інформації обговорюється питання рівня захищеності медичних працівників, а також гарантії і компенсації, які  надаються державою за роботу в умовах підвищеного ризику для здоров’я під час ліквідації епідемії та здійснення заходів з запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. 

Детальніше...

З Днем пам'яті та примирення!

Зі святом, шановні колеги!

На календарі – 8-9 травня – День пам’яті та примирення і  День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні ми згадуємо сумні події 1939-1945 років, віддаємо належне пам’яті жертв депортацій і переслідувань та вшановуємо звитягу всіх тих, хто чинив опір страшному злу минулого століття – фашизму.

Детальніше...

Конкурс не зупинити!

За  задумом організаторів Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2020», 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці,  мали б урочисто відзначати переможців  конкурсу . Але, здається, у матінки природи були власні плани щодо своїх нерозумних дітей, які безперервно чинять наругу над планетою та її навколишнім середовищем. Тож святкову церемонію нагородження переможців довелося відтермінувати.

Детальніше...

З Днем охорони праці!

Шановні колеги, роботодавці, працівники, учнівська молодь!

Щороку  28 квітня понад сто країн світу, серед яких і наша держава, відзначають Всесвітній день охорони праці. Це чудова нагода нагадати громадськості про важливість безпечних умов праці, привернути її увагу до існуючих проблем у цій галузі, а також до того, яким чином створення і просування культури охорони праці може сприяти зниженню рівня травматизму на робочому місці. 

Детальніше...