Новини

Про трудові та соціально-економічні права громадян говорили за круглим столом

Засідання круглого столу на тему «Дотримання, гарантії та захист трудових і соціально-економічних прав громадян України», приуроченого Всеукраїнському тижню права, відбулося днями у  рахівському комунальному підприємстві «Рахівтепло».

Детальніше...

На порядку денному – питання легалізації робочих місць та заробітної плати

На семінарі, що проходив у рамках Тижня права в Консалтинговому центрі новоствореного Мукачівського міськрайонного центру зайнятості для роботодавців міста та району, вкотре йшлося про легалізацію праці та детінізацію заробітної плати. На запрошення керівництва МРЦЗ у семінарі взяли участь перший заступник начальника Управління Держпраці у Закарпатській області Василь Грицик та перший заступник начальника Мукачівського об’єднаного управління пенсійного фонду України Наталія Чучка.

Детальніше...

Про організацію служби охорони праці у медзакладі фахівець Управління Держпраці розповіла на тематичній бесіді

«Одним з найважливіших нормативно-правових актів про охорону праці є однойменний Закон України, який визначає основні положення щодо реалізації конституційного права громадян на охорону життя і здоров’я в процесі їхньої трудової діяльності», - так розпочала недавню тематичну бесіду з колективом Обласного клінічного центру нейрохірургії та неврології в Ужгороді головний державний інспектор відділу   нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Закарпатській області Тетяна Маргітич.

Детальніше...

На нараді в ОДА вирішували, як забезпечити стабільні надходження до Пенсійного фонду

Під головуванням в. о. голови облдержадміністрації Ярослава Галаса в Закарпатській ОДА відбулася нарада, учасники якої розглянули три важливі питання: шляхи наповнення бюджету Пенсійного фонду; погашення заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску фізичними особами-підприємцями та легалізація заробітної плати.

Детальніше...

Головний державний інспектор Управління Держпраці провів захід, приурочений Тижню права

З нагоди Всеукраїнського тижня права посадовці Управління Держпраці проводять низку консультативно-роз’яснювальних заходів з працівниками різних суб’єктів господарювання краю. Так, днями головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, енергетиці, машинобудуванні, котлонагляді та на виробництві і об’єктах підвищеної небезпеки Юрій Попович зустрівся з колективом столичного підприємства  ТОВ «ІК Ініціатива», яке на замовлення однієї з вітчизняних компаній встановлює у селі Вишково на Хустщині вишки мобільних операторів.

Детальніше...

Фахівець Управління Держпраці провів правоосвітній захід з представниками закарпатських підприємств

На базі комунальної установи «Навчально-курсовий комбінат» Закарпатської облради відбувся профілактичний захід за участі керівників, посадових осіб та інженерів з охорони праці різних підприємств краю, який провів з нагоди Всеукраїнського тижня права головний державний  інспектор відділу нагляду у будівництві, енергетиці, машинобудуванні, котлонагляді  на виробництві та об'єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці у Закарпатській області Ігор Кос.

Детальніше...

До уваги роботодавців

Детальніше...

Лісівники краю складають іспити з охорони праці

У рамках Всеукраїнського тижня права, який цьогоріч триватиме з 10 по 14 грудня, на підприємствах лісового господарства краю проводяться щорічні навчання та перевірка знань з питань охорони праці. Зокрема, таке навчання вже пройшли працівники  ДП «Хустське ЛДГ» та НПП «Зачарований край».

Детальніше...

На автодорогах поблизу Ужгорода та Берегова проходили спільні рейдові відпрацювання

Посадовці Управління Держпраці у Закарпатській області спільно з представниками Укртрансбезпеки,  ГУ ДФС та Нацполіції продовжують практику проведення рейдових відпрацювань на дорогах краю, метою яких є перевірка додержання законодавства про працю при оформленні трудових відносин у галузі пасажирських та вантажних перевезень.

Детальніше...

Проконтролювати свій трудовий стаж та сплату страхових внесків працівник може самостійно

Право громадян України на працю забезпечується державою. Працівники реалізують право на працю шляхом укладення трудового договору про роботу на підприємстві, в установі, організації або з фізичною особою. Після укладення трудового договору працівник за умови виконання роботи, визначеної у договорі, та дотримання деяких інших умов, набуває право на певні гарантії: отримання заробітної плати,  користування щорічною оплачуваною відпусткою, матеріальне забезпечення в порядку соціального страхування в старості, у разі хвороби, повної або часткової втрати працездатності, у разі безробіття  і т. інше.

Детальніше...