Новини

З аграрниками Мукачівщини говорили про вимоги трудового законодавства

На Закарпатті сільське господарство належить до галузей, які перебувають у групі ризику щодо використання незадекларованої праці. Отож фахівці Управління Держпраці, відвідуючи суб’єкти господарювання краю у рамках проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи, вирішили надати перевагу саме  агропромисловим підприємствам.

Детальніше...

Протидіяти нелегальній міграції разом

У Головному управлінні ДМС України в Закарпатській області відбулася міжвідомча нарада з питань протидії нелегальній міграції. У її роботі взяли участь керівники структурних підрозділів міграційної служби, які відповідають за цей напрям роботи, співробітники УСБУ в області, ГУНП, представники Чопського та Мукачівського прикордонних загонів, обласного центру зайнятості, а також Управління Держпраці у Закарпатській області, яке представляв перший заступник начальника Василь Грицик.

Детальніше...

З Днем захисника України!

 

 

 

 

 

 

 

 

Детальніше...

Підприємці з Ужгорода та Берегова не дослухалися до порад держінспекторів праці, тож змушені будуть заплатити штраф

Одним з важливих напрямів діяльності посадовців відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Закарпатській області є проведення профілактичних заходів. З цією метою протягом останнього часу в області розгорнута широка інформаційно-роз’яснювальна робота, у рамках проведення якої майже в усіх районах краю працював мобільний консультативний пункт.

Детальніше...

Підприємця оштрафували на підставі акта перевірки податківців

Постановою Кабінету Міністрів України № 823 від 21 серпня 2019 року  затверджено зміни до Порядку накладення штрафів за порушення законодавства про працю та зайнятість населення. У попередній редакції відповідної постанови Кабміну були вказані три підстави для накладення штрафу за вказані порушення.

Детальніше...

Дії посадовців Управління Держпраці визнані правомірними вдруге

Нещодавно у відкритому судовому засіданні у місті Львові була розглянута апеляційна скарга представника одного із закарпатських фізичних осіб-підприємців на рішення, винесене цьогоріч у квітні Закарпатським окружним адміністративним судом. Тоді суд першої інстанції відхилив позов вказаної ФОП про визнання протиправною і скасування постанови Управління Держпраці у Закарпатській області.

Детальніше...

В одному з торгових центрів Ужгорода проходив інформаційно-роз’яснювальний рейд

Для Закарпаття питання тіньової зайнятості та прихованих заробітків на сьогодні залишається однією з найгостріших проблем у сфері трудових відносин.  Тому з метою легалізації праці та уникнення порушення трудових прав працівників фахівці Управління Держпраці у Закарпатській області продовжують проводити у краї широку консультативно-роз’яснювальну роботу.

Детальніше...

Анонс: 29-30 жовтня 2019 року в Києві відбудеться семінар-навчання на тему: «Роль працівника відділу кадрів у виконанні заходів з охорони праці»

Інтеграція України в Євросоюз спричиняє зміну у вітчизняному законодавстві, включаючи й нормативно-правову базу, що діє у сфері охорони праці. Сьогодні в Україні є актуальними питання легалізації трудових відносин, а також забезпечення гідних і безпечних умов праці.

Детальніше...

Встановлені основні причини та обставини настання нещасного випадку на будівництві в Ужгороді

Спеціальна комісія, створена при Управлінні Держпраці у Закарпатській області, завершила розслідування нещасного випадку, який стався у перші дні цьогорічного вересня на будівельному майданчику недобудови багатоквартирного житлового будинку в Ужгороді на Київській набережній. Замовником вказаних будівельних робіт є фізична особа-підприємець, який зареєстрований в обласному центрі.

Детальніше...

На семінарі-нараді з водоканалізаційниками говорили про законодавчі зміни та наявні проблеми

В Управлінні Держпраці у Закарпатській області відбулася семінар-нарада на тему: «Вимоги з охорони праці та промислової безпеки у водоканалізаційному господарстві області» за участі суб’єктів господарювання краю, які виконують роботи з водопостачання та водовідведення.

Детальніше...