Новини

У Боздоському парку підприємцям та їхнім працівникам нагадували про соціальну відповідальність і трудові права

Боздоський парк – улюблене місце відпочинку багатьох ужгородців, оскільки саме тут дислокується найбільша кількість атракціонів – як стаціонарних, так і пересувних. Зазвичай «оживає» він у літню пору. У цей період в Боздоші розгортають свою діяльність і так звані тимчасові пересувні торговельні споруди, котрі передбачають, зрозуміло, тимчасове працевлаштування.

Детальніше...

На Перечинщині обговорили стан погашення заборгованості до ПФУ та питання легалізації праці

У залі засідань Перечинської райдержадміністрації зібралася районна робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці і дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати. Учасники зібрання розглянули відповідне доручення голови Закарпатської ОДА про наповнення дохідної частини місцевих бюджетів з метою скорочення податкового боргу, покращення адміністрування податків, зборів та інших доходів, посилення контролю за додержання законодавства про працю та зайнятість населення.

Детальніше...

Незабаром стартує призовна кампанія: 26 краян заявили про своє бажання проходити альтернативну службу

При департаменті соціального захисту населення Закарпатської ОДА під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Ольги Травіної відбулося засідання обласної робочої групи у справах альтернативної (невійськової) служби. Управління Держпраці у Закарпатській області представляла завідувач сектору з питань експертизи умов праці Лілія Січка.

Детальніше...

На Закарпатті Управління Держпраці посилює контроль за офіційним працевлаштуванням і охороною праці у транспортній галузі

На дорогах області тривають рейдові перевірки автоперевізників краю. Заходи проводять фахівці Управлінь Держпраці, Укртрансбезпеки та Нацполіції Закарпаття в рамках реалізації тристоронньої угоди, згідно з якою, нагадаємо,  сторони мають не лише обмінюватися інформацією щодо виявлення порушень законодавства з питань праці, безпеки дорожнього руху, охорони праці та промислової безпеки, а й вживати відповідних заходів щодо їх усунення і проводити спільну профілактичну роботу.

Детальніше...

Підприємцю доведеться таки сплатити штраф у сумі понад 400 тисяч гривень за порушення трудового законодавства

Таке рішення нещодавно прийняв Закарпатський окружний адміністративний суд, розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом фізичної особи-підприємця зі села Сільце Іршавського району до Управління Держпраці у Закарпатській області.

Детальніше...

Питання легальної та безпечної праці досліджують фахівці Управління Держпраці під час контрольних та профілактичних заходів

У селі Минай Ужгородського району головні інспектори Управління Держпраці Закарпаття відвідали тамтешнє будівництво та автозаправку. За словами начальника Управління Богдана Дороша, такі візити планові. Їх проводять, щоб перевірити, чи дотримуються на підприємствах вимог санітарних норм та чи працевлаштовують співробітників на роботу відповідно до трудового законодавства.

Детальніше...

28 червня – День Конституції України

Це одне з найвизначніших державних свят. Прийняття Основного Закону нашої держави дало початок новому етапу в історії України, заклало основи побудови правової держави. У ці непрості часи, коли наша країна проходить через різні випробування, насамперед пандемією та боротьбою за єдність і територіальну цілісність,  усім нам потрібні підвищена відповідальність, самовіддана праця, консолідація здорових сил,  належна повага до букви і духу Конституції заради однієї мети – процвітання України як  цивілізованої європейської держави.

Детальніше...

Судовим рішенням визнано правомірність постанови Управління Держпраці

Наприкінці тогорічного листопада посадовці Управління Держпраці у Закарпатській області проводили документальну планову перевірку фізичної особи-підприємця у Тячеві, під час якої досліджувались  питання дотримання вимог трудового законодавства.  За результатами проведеного контрольного заходу був встановлений факт порушення в частині  неналежного оформлення трудових відносин з найманим працівником. Тож постановою Управління Держпраці на підприємця наклали штраф у розмірі 125 190 грн.

Детальніше...

Керівники Управління Держпраці та ГУ Держпродспоживслужби домовилися про проведення спільної профілактичної роботи

На Закарпатті відбулася спільна нарада за участі керівників Управління Держпраці Богдана Дороша та Головного управління Держпродспоживслужби Івана Гуледзи, а також заступника начальника Управління Держпраці Володимира Горєва та начальника управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства ГУ ДПСС Сергія Шуберта.  У зв’язку із загостренням епідемічної ситуації, пов’язаної з поширенням на території краю захворювання, викликаного коронавірусною інфекцією COVID-19, захід проходив у режимі онлайн.

Детальніше...

З Днем державної служби України!

Шановні колеги!

Прийміть найщиріші вітання з Днем державної служби України! Ви – представники особливої професії, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та великої відповідальності. У сучасному розумінні державні службовці – це менеджери та експерти, які беруть участь у вироблені, реалізації та оцінці ефективності здійснення державної політики.

Детальніше...