Новини

На Хустщині лісоруби змагалися на звання найкращого

Традиційне змагання лісорубів відбулося днями у ДП «Хустське ЛДГ». Вальники змагалися з п’яти дисциплін: 1) валка дерева на точність; 2) підготовка бензопили до роботи (або заміна ланцюга); 3) розкряжування комбінованим різом (або комбінована розкряжування); 4) розкряжування на точність (або точна розкряжування); 5) обрізання сучків. Щоб стати найкращим, треба було набрати якомога більше балів. При цьому необхідно було дотримуватися вимог з охорони праці та промислової безпеки.

Детальніше...

Робоча поїздка Голови Держпраці України на Полтавщину: на Колегії обговорили питання незадекларованої праці

15 червня у м. Горішні Плавні Полтавської області відбулось засідання Колегії Державної служби України з питань праці. У роботі Колегії взяли участь заступник голови Полтавської облдержадміністрації Олег Пругло, міський голова м. Горішні Плавні Дмитро Биков, Голова Правління ВАТ “Полтавський ГЗК” Віктор Лотоус, представники центрального апарату Держпраці, керівники територіальних управлінь та державних підприємств, що входять до сфери управління Служби. Учасники Колегії мали на меті проаналізувати роботу відомства за 5 місяців 2018 року, окреслити основні аспекти та перспективи подальшої діяльності та обговорити плани роботи на майбутнє.

Детальніше...

Легальна праця – впевненість у завтрашньому дні

Уже стало доброю традицією проводити спільні заходи за участі соціальних партнерів, зокрема  Управління Держпраці у Закарпатській області, Центрів зайнятості населення та ГУ ПФУ в Закарпатській області. Днями на базі Ужгородського МЦЗ відбувся семінар на тему «Легальна зайнятість». Управління Держпраці  представляв головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових Зорян Берник, Ужгородський центр зайнятості – його директор Сергій Олексіюк, а також начальники відділу взаємодії з роботодавцями Олена Когут та відділу активної підтримки безробітних Катерина Фізер.

Детальніше...

Дотримання законодавства про працю та легалізація зайнятості населення

Питання зайнятості та її легалізації, оформлення трудових договорів, стану ринку праці у Великоберезнянському та Перечинському районах були предметом обговорення на семінарах-нарадах,  проведених головними державними інспекторами Управління Держпраці у Закарпатській області Зоряном Берником та Наталією Цапулич з представниками Перечинської територіальної об’єднаної громади та Великоберезнянської селищної ради.

Детальніше...

Підсумки моніторингу ситуації щодо легалізації праці на Великоберезнянщині

Про це йшлося на міжвідомчій координаційній нараді з питань легалізації робочих місць та зайнятості населення, що відбулася у Великоберезнянській РДА за участі головних державних інспекторів відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Закарпатській області Зоряна Берника та Наталії Цапулич, а також голови райдержадміністрації Василя Симочка і його заступника Івана Миця.

Детальніше...

Депутатів Баранинської сільської ради закликали долучитися до вирішення проблеми нелегального працевлаштування на території ОТГ

У засіданні сесії Баранинської сільської ради, яке пройшло під головуванням Баранинського сільського голови Юрія Марусяка, на запрошення депутатів взяли участь перший заступник начальника Управління Держпраці у Закарпатській області Василь Грицик та начальник відділу збільшення наповнення бюджету Головного управління Пенсійного фонду України у Закарпатській області Мирослава Максимович. Перед розглядом питань повістки денної гості поінформували присутніх про стан справ щодо нелегального працевлаштування в області.

Детальніше...

Будівельникам краю роз’яснили нові Мінімальні вимоги з охорони праці на тимчасових або мобільних будмайданчиках

На виконання рішення колегії Державної служби України з питань праці в актовому залі Управління Держпраці у Закарпатській області  відбувся круглий стіл за участі представників будівельних організацій краю, на якому обговорювався порядок застосування в процесі виробничої діяльності «Мінімальних вимог з охорони праці на тимчасових або мобільних будмайданчиках», затверджених відповідним наказом Мінсоцполітики.

Детальніше...

На Закарпатті продовжують виявляти нелегальних працівників

Під час проведення інспекційних відвідувань посадовці Управління Держпраці у Закарпатській області виявили десятьох нелегально працевлаштованих громадян в Ужгороді і трьох  на Ужгородщині. Восьмеро з них виконували різні обов’язки на автомийці, інші працювали продавцями у крамницях. У своїх письмових поясненнях люди вказали, що працювали без оформлення трудових правовідносин, а окремі з них за виконану роботу отримували зарплатню «на руки» у кінці дня.

Детальніше...

У Кам’янець-Подільському пройшов Всеукраїнський семінар «Про підвищення ефективності здійснення заходів державного нагляду на підприємствах агропромислового комплексу та соціально-культурної сфери»

У заході взяли участь начальники територіальних органів Держпраці, їх заступники, керівники структурних підрозділів, головні державні інспектори, що здійснюють державний нагляд щодо суб’єктів господарювання агропромислового комплексу та соціально-культурної сфери, представники Міжнародної організації праці, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Федерації профспілок України, начальники відділів охорони праці підприємств області.


Детальніше...

Увага! В Управлінні Держпраці у Закарпатській області працює «Гаряча лінія»

Шановні громадяни! У разі виявлення порушень  законодавства про працю, допущених стосовно вас з боку роботодавців, Управління Держпраці у Закарпатській області радить звертатися на «Гарячу лінію» за номером в Ужгороді  67-12-42 ( у робочий час).

Державний контроль за дотриманням законодавства про працю здійснюється у формі проведення інспекційних відвідувань та невиїзних інспектувань державними інспекторами праці.