Новини

Закарпатський автоперевізник використовував працю 24-х неналежно оформлених водіїв

Фахівці Управління Держпраці у Закарпатській області під час проведення інспекційного відвідування одного з підприємців Іршавщини встановили, що  місцевий автоперевізник – використовує працю водіїв вантажних автомобілів  на умовах  цивільно-правових договорів.

Детальніше...

На семінарі в Ужгороді роботодавців ознайомили з діяльністю служби рекрутингу та розповіли про роботу з детінізації праці

В актовій залі Ужгородського міського центру зайнятості відбувся семінар для роботодавців на тему: «Діяльність служби рекрутингу в умовах сьогодення. Детінізація ринку праці. Реалії та перспективи». Захід проходив за участі представників підприємств, організацій та установ краю, а також фахівців управління Держпраці у Закарпатській області, зокрема головних державних інспекторів Маріанни Гукс та Зоряна Берника.

Детальніше...

Колегія суддів визнала припис Управління Держпраці законним

Торік у липні викладачка одного із закарпатських вишів звернулася в Управління Держпраці краю із заявою, в якій повідомляла про порушення її трудових прав. На підставі цього звернення було проведене інспекційне відвідування, у ході якого виявилося, що роботодавець (керівництво вишу) без погодження з працівницею прийняв рішення про укладення з нею строкового трудового договору. За результатами проведеного контрольного заходу складено акт і надано припис на усунення виявленого порушення. 

Детальніше...

Консультує фахівець: безпечна експлуатація газового обладнання під час опалювального періоду

На Закарпатті житловий фонд уже давно майже стовідсотково переведений на індивідуальне опалення. А ось комунальні заклади, зокрема заклади освіти, науки, медицини, різні державні установи та організації, у населених пунктах краю забезпечують теплом здебільшого їхні власні котельні, від безаварійної роботи яких залежать комфортні умови праці та перебування багатьох людей.

Начальник відділу нагляду в будівництві, енергетиці, машинобудуванні, котлонагляді та на виробництвах і об'єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці у Закарпатській області Віталій Ляхович консультує  керівників та відповідальних працівників вказаних закладів щодо безпечної експлуатації газового обладнання під час опалювального періоду 2020 -2021 рр.

Детальніше...

Газ у побуті: що варто знати, щоб уникнути нещасних випадків

Розпочався опалювальний сезон. Тож краянам не зашкодить пригадати правила користування газом у побуті. Адже саме порушення цих правил, як переконують фахівці, є однією з найпоширеніших причин виникнення нещасних випадків. Також не останнє значення має технічний стан газових приладів і димовентканалів. Їх несправність призводить до отруєння чадним газом, вибухів і пожеж.

Детальніше...

Верховний Суд України надав правову оцінку правомірності прийнятого рішення Управління Держпраці Закарпаття

Чотири роки тривала судова тяганина, під час якої Управління Держпраці у Закарпатській області намагалося довести правомірність прийнятого рішення щодо одного з ПАТ області. І ось днями Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду поставив остаточну крапку у цій справі, прийнявши постанову, якою касаційну скаргу Управління Держпраці задоволено.

Детальніше...

Про безпеку туристів під час відпочинку в Карпатах говорили на засіданні круглого столу

Головний державний інспектор Управління Держпраці у Закарпатській області Ігор Кос взяв участь у засіданні круглого столу на тему «Безпека туристів у Карпатах», що проходив днями в Закарпатській ОДА під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ольги Травіної. Серед учасників зібрання були також представники Управління туризму та курортів, Громадської ради при Закарпатській ОДА, Управління ДС України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області, ГО «Закарпатське обласне товариство охорони природи», Управління лісового та мисливського господарства Закарпатської ОДА. 

Детальніше...

Зі святом Покрови Богородиці і Днем захисника України!

14 жовтня віднедавна вписане у календар української історії як День захисника України. Цей день органічно поєднався з іншими святами – Покрови Пресвятої Богородиці і Днем українського козацтва. Для усіх нас він є водночас урочистим, радісним, а також скорботним та сумним, оскільки нагадує не лише про наші звитяги, а й про втрачені життя тисяч кращих синів України.

Детальніше...

Про результати позапланових перевірок Управління Держпраці на Закарпатті – у прямому ефірі Суспільного (+відео)

Учора перший заступник начальника Управління Держпраці у Закарпатській області Василь Грицик був гостем журналістів телеканалу Суспільне Закарпаття, зокрема виступив у телепередачі «Сьогодні. Головне». Посадовець охарактеризував ситуацію, яка склалася в краї щодо використання незадекларованої праці, підсумував результати інформаційної кампанії та позапланових перевірок суб’єктів господарювання, що проводили фахівці Управління Держпраці, а також розповів про останні зміни у трудовому законодавстві. Василь Грицик також назвав найбільш рикові галузі Закарпаття для використання незадекларованої праці і відповів на запитання телеглядачів.  

Детальніше...

В Ужгороді головні державні інспектори праці спільно з журналістами виявляли неоформлених працівників (+відео)

Інспекторська група Управління Держпраці у Закарпатській області провела інспектування з питань використання незадекларованої праці в одному із  закладів харчування м. Ужгорода. До представників контролюючого органу долучились і журналісти телеканалу Суспільне Закарпаття.

Детальніше...