Основні

Новини

На Закарпатті фахівці Управління Держпраці спілкувалися з керівниками органів місцевого самоврядування про законодавчі зміни щодо реалізації самоврядних повноважень

Фахівці відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Закарпатській області, здійснюючи методологічне забезпечення державного контролю за додержанням законодавства про працю і зайнятість населення та на виконання  відповідного розпорядження т.в.о Голови Держпраці проводять робочі наради з керівниками місцевого самоврядування краю.

Детальніше...

Про правила безпечного виконання електромонтажних робіт та робіт на висоті говорили з працівниками ТОВ «ІнфоБайт Сервіс»

Семінар на тему безпечного виконання електромонтажних робіт та про ризики виконання робіт на висоті провела нещодавно головний державний інспектор відділу нагляду в будівництві, енергетиці, машинобудуванні, котлонагляді та на виробництвах і об'єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці у Закарпатській області Розалія Федоришин з працівниками ТОВ «ІнфоБайт Сервіс», що у селі Нересниця Тячівського району.

Детальніше...

Питання допуску неоформлених працівників до здійснення пасажирських перевезень вивчалось під час спільного рейду на Ужгородщині

Днями в Ужгородському районі на автотрасі Київ-Чоп  мобільні групи у складі представників Управління Держпраці у Закарпатській області, Західного міжрегіонального управління Укртрансбезпеки та Нацполіції провели рейд з контролю та виявлення порушень на дорогах краю.

Детальніше...

З Днем пам’яті та примирення і з Днем перемоги над фашизмом!

На календарі – 8-9 травня. У ці дні Україна разом з європейськими та іншими світовими державами відзначає День пам’яті та примирення, вшановуючи мужність і відданість тих, хто з неймовірною жагою справедливості виборов Перемогу, зупинив Другу світову війну, виніс вирок нацизму, приніс мир і  надію на нашу землю.

Детальніше...

Набрали чинності зміни до деяких законодавчих актів, що зменшать тиск на бізнес під час перевірок з питань праці

У березні цього року Верховна Рада України прийняла Закон № 1320-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання надмірному тиску на суб’єктів господарювання», який набрав чинності 27.04.2021 року.

Детальніше...

Зі світлим святом Великодня!

Шановні колеги! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Світлого Воскресіння Христового! Це свято спонукає кожного з нас вкотре замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам чудову нагоду наповнити свої серця любов’ю і добром. У ньому ми знаходимо особливий зміст, звіряємо  свої помисли і вчинки з високою християнською духовністю.

Детальніше...

У Тячеві та Рахові пройшли заходи з відзначення Дня охорони праці

Пандемія COVID-19 не лише змінила життя багатьох людей у всьому світі. Вона насамперед вплинула на їх роботу. Саме протягом цих двох років все частіше почили використовуватися дистанційні форми праці, з’явилися такі поняття, як «соціальна дистанція», «масковий режим» тощо.

Детальніше...

З аграрниками краю провели інформаційно-роз’яснювальні бесіди

На Закарпатті стартував черговий етап інформаційної кампанії, яку проводять фахівці Управління Держпраці з метою запобігання випадкам використання в області незадекларованої праці. Цього разу профілактичні заходи проходять на підприємствах агропромислового комплексу краю.

Детальніше...

Представник Уповноваженого ВРУ з прав людини і керівництво Управління Держпраці Закарпаття домовилися про співпрацю

Під час робочої поїздки на Закарпаття представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в західних регіонах Світлана Семчишин та працівники регіонального представництва Уповноваженого у Закарпатській області провели зустріч з керівництвом Управління Держпраці краю, зокрема очільником Управління Богданом Дорошем, його першим заступником Василем Грициком та заступником Володимиром Горєвим.

Детальніше...

28 квітня Україна разом з міжнародною спільнотою відзначає День охорони праці!

Всесвітній день охорони праці щороку привертає увагу громадськості до проблем охорони праці та сприяє підвищенню рівня безпеки на кожному робочому місці. Адже немає більшої  цінності, як  життя і здоров’я людини.  У всі часи невід’ємною частиною людського життя була і залишається праця. Звісно, усім хочеться, щоб вона не лише гідно оплачувалася, а й була максимально безпечною та комфортною.

Детальніше...