Основні

Новини

На Закарпатті триває інформаційно-роз’яснювальна кампанія у закладах оптової та роздрібної торгівлі

Фахівці Управління Держпраці у Закарпатській області продовжують проводити профілактичні заходи у  торгівельних закладах краю з метою доведення до роботодавців та їхніх працівників вимог законодавства, а також ознайомлення з ризиками, які виникають внаслідок порушення законодавства. Та головним питанням, що обговорюється під час таких відвідувань, є недопущення використання незадекларованої праці.

Детальніше...

Зі святом 8 Березня!

Чарівні жінки!

Сердечно вітаю Вас із чудовим весняним святом – Міжнародним жіночим днем! В усі часи жінка була символом і синонімом родинного затишку, домашнього вогнища, сімейного благополуччя. Жінка – перш за все, мати, сестра, кохана й вірна супутниця.

Детальніше...

Торгівельників краю поінформували про переваги легальної праці та відповідальність за використання незадекларованих трудових відносин

Торгівельна галузь Закарпаття належить до найбільш ризикованої в плані використання незадекларованої праці. Як уже повідомлялося, з 1 березня в області стартувала інформаційно-роз’яснювальна кампанія серед суб’єктів господарювання закладів оптової і роздрібної торгівлі, у ході якої фахівці Управління Держпраці  краю надають консультації та роз’яснення щодо застосування вимог чинного законодавства про працю.

Детальніше...

На зустрічах у районних філіях центру зайнятості домовились про взаємодію задля подолання незадекларованої праці

Днями на базі   Свалявської та Рахівської районних філій Закарпатського ОЦЗ відбулися робочі зустрічі, що проходили за участі головних державних інспекторів відділу з питань додержання законодавства про працю та інших нормативних актів Управління Держпраці у Закарпатській області Олега Соломка та Іллі Зеленського, а також очільників та працівників цих філій.

Детальніше...

На Закарпатті підбили підсумки інформаційної кампанії, що проходила у закладах тимчасового розміщення

На виконання окремого доручення т.в.о Голови Держпраці України наприкінці січня в Управлінні Держпраці у Закарпатській області відбулося засідання постійно діючої робочої групи і  був розроблений проєкт плану заходів щодо зниження рівня незадекларованої зайнятості в регіоні.

Детальніше...

На семінарі-навчання з інспекторами з охорони праці обговорили зміни до урядових документів

Заступник начальника Управління Держпраці у Закарпатській області Володимир Горєв провів семінар-навчання з інспекторами з охорони праці  щодо змін до постанов Кабміну № 725 від 25 серпня 2010 р. і 26 жовтня 2011 р. № 1107. Захід проходив з дотриманням карантинних вимог.

Детальніше...

Посадові особи Управління Держпраці Закарпаття склали іспит з питань охорони праці

Пройшовши навчання у ТзОВ «Закарпатський навчальний центр підготовки і перепідготовки кадрів», посадові особи Управління Держпраці у Закарпатській області сьогодні склали іспит з питань охорони праці. Перед екзаменуванням очільник Управління Держпраці Богдан Дорош, заступник голови комісії, що перевірила знання слухачів, звернувся до колег зі вступним словом.

Детальніше...

Знання інспекторів праці перевірятимуть відповідно до затвердженого Порядку

Мінекономіки наказом від 26.11.2020 р. №2454 (зареєстрованим у Міністерстві юстиції 03.02.2021 р. за №152/35774) затвердило Порядок перевірки знань інспекторів праці, яким визначена процедура перевірки знань інспекторів праці, необхідних для виконання покладених на них обов'язків. Цей наказ набрав чинності з дня його офіційного опублікування – 16 лютого 2021 року.

Детальніше...

На засіданні депутатської комісії обговорили питання соціального спрямування

Керівництво Управління Держпраці у Закарпатській області, зокрема очільник Управління Богдан Дорош, його перший заступник Василь Грицик та заступник Володимир Горєв, взяли участь у роботі засідання постійної депутатської комісії з питань праці, зайнятості та соціального захисту населення, яку очолює Ярослав Шукаль. Члени комісії насамперед розглянули низку профільних питань, в тому числі обговорили і хід виконання за минулий рік Програми діяльності державної установи Закарпатський обласний контактний центр на 2020-2022 роки.

Детальніше...

Незаконне рішення суду скасовано

Посадові особи Управління Держпраці у Закарпатській області у грудні 2019 року провели інспекційне відвідування в одному з державних лісомисливських господарств краю у зв’язку з надходженням звернень від його працівників. За результатами інспектування було встановлене недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці щодо 14 працівників, зокрема не проведене нарахування і виплата заробітної плати в подвійному розмірі за роботу у святковий день.

Детальніше...