Основні

Новини

На одній з баз відпочинку у Солотвині Тячівського району зафіксували факт використання незадекларованої праці

У розпал курортного сезону роботи на Закарпатських базах відпочинку, звісно, побільшало. Адже в цей час тут чимало відвідувачів, що вимагає залучення додаткових робочих рук. Законослухняні роботодавці практикують на літній період укладати строкові трудові договори зі своїми найманими працівниками. Але деякі недобросовісні власники мають дещо інший підхід до питання працевлаштування.

Детальніше...

На ужгородському заводі «Інтерфіл» відбулася планова перевірка з охорони праці: на деяких посадовців накладено штраф

Головні державні інспектори відділів нагляду в будівництві, енергетиці, машинобудуванні, котлонагляді та на виробництвах і об'єктах підвищеної небезпеки та нагляду в АПК, СКС на транспорті та зв'язку Управління Держпраці у Закарпатській області провели плановий контрольний захід з питань охорони праці та промислової безпеки на відомому в Ужгороді підприємстві – ТОВ  «Інтерфіл».

Детальніше...

Переможці конкурсу на зайняття посад державної служби пройшли перевірку знань нормативно-правових актів

Сьогодні в Управлінні Держпраці у Закарпатській області з метою виконання законодавчих вимог і Типового положення переможці конкурсу на зайняття посад державної служби проходили перевірку на знання нормативно-правових актів, що регулюють діяльність органів Держпраці. Екзаменувала конкурсантів комісія у складі керівників структурних підрозділів Управління.

Детальніше...

В Ужгороді під час інспекційного відвідування ресторану прийшли скаржитися працівники, яким не виплатили зарплату

Начальник Управління Держпраці Закарпаття Богдан Дорош взяв участь в інспекційному відвідуванні, що проходило сьогодні в одному з ужгородських ресторанів. Цей заклад був обраний для проведення позапланового контрольного заходу невипадково, він давно потрапив до списку суб’єктів господарювання з високим ризиком використання незадекларованої праці.

Детальніше...

Підприємця з Тячівщини зобов’язали працевлаштувати сім неофіційних працівників

В останні роки доволі поширеним видом діяльності багатьох жителів Тячівщини стало меблеве виробництво. Ледь не в кожному селі відкриваються невеликі цехи, під які нерідко прилаштовують підсобні приміщення у доворогосподарствах, де продукуються інтер’єрні новинки.

Детальніше...

На підприємствах Закарпаття продовжують виявляти неоформлених працівників

Під час проведення позапланових контрольних заходів фахівці Управління Держпраці у Закарпатській області майже у кожному районі краю виявляють незадекларовані трудові відносини. На сьогодні виявлено 38 неоформлених працівників.

Детальніше...

На території Перечинського лісохімкомбінату стався груповий нещасний випадок

12 липня близько 11години в Перечині стався трагічний випадок на території тамтешнього лісохімкомбінату.  За попередньою інформацією, апаратник піролізу, відкривши люк скруберу, найімовірніше вдихнув випари газу і втратив свідомість.

Детальніше...

Серед п’яти неоформлених працівників, виявлених в ужгородському ресторані, один був неповнолітнім

Інспекційні відвідування, які посилено проводяться з 1 липня на Закарпатті, засвідчили: чимало роботодавців, попри передбачену законодавством фінансову відповідальність, ризикують і приймають на роботу людей без укладання договорів, а краяни через відсутність інших пропозицій погоджуються на такі умови, навіть на безоплатний випробувальний термін. Хоча нерідко після кількаденних або й кількатижневих виснажливих трудоднів люди опиняються без роботи, а на їх місце приходять нові.

Детальніше...

Суд визнав постанову Управління Держпраці Закарпаття правомірною

Торік у жовтні  на адресу Управління Держпраці у Закарпатській області надійшли матеріали фактичної перевірки, яку проводили фахівці ГУ ДПС краю в одному з магазинів у Хусті, для відповідного реагування та вжиття заходів у частині використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин.

Детальніше...

З працівниками ТОВ «Мірам» говорили про безпечну працю

На підвиноградівському підприємстві «Мірам» у Берегівському районі, де виробляють спортивні товари, зокрема лижне взуття, нещодавно проходив превентивний захід щодо дотримання безпечних умов праці на виробництві. Головний державний інспектор відділу нагляду в АПК, СКС на транспорті і зв’язку Управління Держпраці у Закарпатській області  Іван Ковач поспілкувався з персоналом та відповідальними посадовими особами ТОВ.

Детальніше...