Основні

Новини

Питання легальної та безпечної праці досліджують фахівці Управління Держпраці під час контрольних та профілактичних заходів

У селі Минай Ужгородського району головні інспектори Управління Держпраці Закарпаття відвідали тамтешнє будівництво та автозаправку. За словами начальника Управління Богдана Дороша, такі візити планові. Їх проводять, щоб перевірити, чи дотримуються на підприємствах вимог санітарних норм та чи працевлаштовують співробітників на роботу відповідно до трудового законодавства.

Детальніше...

28 червня – День Конституції України

Це одне з найвизначніших державних свят. Прийняття Основного Закону нашої держави дало початок новому етапу в історії України, заклало основи побудови правової держави. У ці непрості часи, коли наша країна проходить через різні випробування, насамперед пандемією та боротьбою за єдність і територіальну цілісність,  усім нам потрібні підвищена відповідальність, самовіддана праця, консолідація здорових сил,  належна повага до букви і духу Конституції заради однієї мети – процвітання України як  цивілізованої європейської держави.

Детальніше...

Судовим рішенням визнано правомірність постанови Управління Держпраці

Наприкінці тогорічного листопада посадовці Управління Держпраці у Закарпатській області проводили документальну планову перевірку фізичної особи-підприємця у Тячеві, під час якої досліджувались  питання дотримання вимог трудового законодавства.  За результатами проведеного контрольного заходу був встановлений факт порушення в частині  неналежного оформлення трудових відносин з найманим працівником. Тож постановою Управління Держпраці на підприємця наклали штраф у розмірі 125 190 грн.

Детальніше...

Керівники Управління Держпраці та ГУ Держпродспоживслужби домовилися про проведення спільної профілактичної роботи

На Закарпатті відбулася спільна нарада за участі керівників Управління Держпраці Богдана Дороша та Головного управління Держпродспоживслужби Івана Гуледзи, а також заступника начальника Управління Держпраці Володимира Горєва та начальника управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства ГУ ДПСС Сергія Шуберта.  У зв’язку із загостренням епідемічної ситуації, пов’язаної з поширенням на території краю захворювання, викликаного коронавірусною інфекцією COVID-19, захід проходив у режимі онлайн.

Детальніше...

З Днем державної служби України!

Шановні колеги!

Прийміть найщиріші вітання з Днем державної служби України! Ви – представники особливої професії, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та великої відповідальності. У сучасному розумінні державні службовці – це менеджери та експерти, які беруть участь у вироблені, реалізації та оцінці ефективності здійснення державної політики.

Детальніше...

До суб’єктів господарювання краю з профілактичною метою навідаються фахівці Управління Держпраці

На Закарпатті фахівці Управління Держпраці поновили проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи, призупиненої у зв’язку із запровадженням карантину. Зокрема, з 9 червня на виконання окремого доручення очільника Державної служби України з питань праці головні державні інспектори шляхом безпосередніх візитів відвідують підприємства сфери оптової та роздрібної торгівлі, сільського господарства, тимчасового розміщування й організації харчування, будівництва,  надання послуг і транспорту.

Детальніше...

З Днем медичного працівника!

Шановні медики!

Щороку, у третю неділю червня, в Україні вшановують тих, чия професія є однією з наймилосердніших у суспільстві – медичних працівників.Саме вам, шановні медики, ледь не щодня доводиться нести відповідальність за життя інших людей, ділити з ними їх біль, даруючи при цьому надію та вселяючи оптимізм. Здавна знання і вміння лікаря користувалися шаною та цінувалися як особливий талант.

Цьогорічні події, пов’язані з пандемією COVID-19,  підтвердили значимість та потрібність цієї професії.

Детальніше...

У рамках спільної наради обговорили механізм співпраці у розслідуванні випадків гострого професійного захворювання медиків на COVID-19

Начальник Управління Держпраці Богдан Дорош провів нараду, в якій взяли участь його заступник Володимир Горєв, директор управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Закарпатській області Ігор Сегляник та начальник відділу профілактики страхових випадків-головний страховий експерт цього управління Іван Чечерський.

Детальніше...

Слухачі навчального центру склали іспит з питань охорони праці у режимі онлайн

Закарпатські підприємства поступово повертаються до звичного режиму роботи. Оскільки діяльність частини з них пов’язана з підвищеною небезпекою, то  працівники цих підприємств повинні щороку проходити за рахунок роботодавця спеціальне навчання та перевірку знань з охорони праці. У деяких суб’єктів господарювання існує потреба також у професійному доборі кваліфікованих кадрів.

Детальніше...

На селекторній нараді в ОДА говорили про ситуацію щодо захворюваності на COVID-19 в області та як протидіяти поширенню цієї недуги

У Закарпатській облдержадміністрації під головуванням очільника краю Олексія Петрова відбулася селекторна нарада, в якій, окрім керівників інших служб, взяв участь начальник Управління Держпраці області Богдан Дорош. Характеризуючи ситуацію на Закарпатті щодо захворюваності на COVID-19, голова  ОДА зауважив, що станом на вчора в області зафіксовано  антирекорд за кількістю інфікованих – 82 людини із COVID-19.

Детальніше...