Основні

Новини

Комісія встановила причину загибелі працівника лісопильного цеху в Дубовому

Завершилось розслідування ще одного нещасного випадку, який стався у вересні цього року на Закарпатті. Чергова папка з усіма зібраними матеріалами, висновками та протоколами поповнила відповідну полицю у кабінеті Управління Держпраці у Закарпатській області, а сам випадок – сумну статистику виробничого травматизму в краї. Мова – про безглузду загибель 68-річного підсобного робітника деревообробного цеху одного з підприємств у селищі Дубове Тячівського району.

Детальніше...

Бажання зекономити на неоформлених працівниках дорого коштуватиме підприємцеві з Тячівщини

Фахівці відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Закарпатській області нещодавно проінспектували одне з кафе на Тячівщині. У ході цього контрольного заходу виявилося, що троє найманих працівників виконували тут обов’язки продавця та підсобних робітників неофіційно. Про це вони, зокрема, повідомили у своїх письмових поясненнях.

Детальніше...

На семінарі-навчанні обговорили актуальні питання у сфері наглядової діяльності Управління Держпраці

Заступник начальника Управління Держпраці у Закарпатській області Володимир Горєв провів семінар-навчання, основна мета якого запобігти допущенню недоліків та помилок у здійсненні галузевими інспекторами Управління їх контрольно-наглядової діяльності.

Детальніше...

Керівникам освітніх закладів Закарпаття нагадали законодавчі вимоги задля безпечної експлуатації котелень

Робота промислових та відомчих котелень, як відомо, має сезонний характер. Адже працюють вони лише протягом опалювального періоду. Та до його початку слід готуватися заздалегідь. На цьому щороку фахівці Управління Держпраці у Закарпатській області наголошують під час зустрічей з керівниками тих закладів і підприємств краю,  котрі мають власні автономні котельні, у першу чергу медичних та освітніх установ.

Детальніше...

Трагічна загибель електромонтера на Міжгірщині: злочинна недбалість чи фатальна безпечність

Аналізуючи причини та обставини нещасного випадку, який стався цьогоріч у вересні в селі Вучкове Міжгірського району з 20-річним хлопцем, який виконував обов’язки електромонтера у  ТОВ «Закарпаттенергокомплект», мимоволі доходиш висновку – ця трагедія була неминучою. Адже, як встановила спеціальна комісія з розслідування нещасного випадку, створена при Управлінні Держпраці у Закарпатській області під головуванням начальника відділу нагляду в будівництві, енергетиці, машинобудуванні, котлонагляді та на виробництвах і об’єктах підвищеної небезпеки Віталія Ляховича, керівництво та відповідальні посадові особи вказаного суб’єкта господарювання допустили порушення низки необхідних вимог як трудового законодавства, так і нормативно-правових актів  з охорони праці.

Детальніше...

Посадовці Управління Держпраці у Закарпатській області взяли участь у тренінгу з питань протидії торгівлі людьми

Протягом трьох днів на базі  готельного комплексу «Трипільське сонце», що на Київщині, проходив тренінг з питань протидії торгівлі людьми у рамках проекту Міжнародної організації міграції з питань протидії торгівлі людьми. У заході взяли участь  представники територіальних органів Держпраці,  Закарпаття представляв начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Закарпатській області Ярослав Турянський.

Детальніше...

4–5 грудня 2019 року відбудеться ІІ Міжнародна будівельна конференція «Безпека праці в будівництві. Управління ризиками»

 Профспілка працівників будівництва та промисловості будівельних матеріалів та Науково-виробничий журнал «Охорона праці» організовують ІI Міжнародну конференцію «Безпека праці в будівництві. Управління ризиками». Минулорічна подія, в якій взяли участь майже 100 представників вітчизняних підприємств, викликала великий резонанс серед спеціалістів галузі та представників офіційних органів влади. За результатами Першої конференції було складено Резолюцію та направлено до всіх провідних міністерств, контролюючих органів та соціальних партнерів.

Запрошуємо приєднатися до кола професіоналів галузі, обговорити нагальні питання та отримати інформацію про сучасні інструменти підвищення рівня безпеки праці в галузі будівництва.

Детальніше...

На автомийці в Ужгороді під виглядом стажерів нелегально працювали чотири особи

Робоча група у складі фахівців відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Закарпатській області Віктора Штерна, Артура Сумарита Зоряна Берника спільно з посадовими особами ГУ Державної податкової служби у Закарпатській області  здійснила інспекційне відвідування з питань виявлення неоформлених трудових відносин на одній з автомийок Ужгорода.

Детальніше...

Фахівці Управління Держпраці прийшли перевіряти «Ужгородський Турбогаз», а там вже господарює інша фірма

Перевірка ПАТ «Ужгородський Турбогаз», яку провели нещодавно посадові особи Управління Держпраці у Закарпатській області, була передбачена планом проведення заходів державного нагляду (контролю) стосовно дотримання вимог законодавства з питань охорони праці. Треба сказати, що діяльність підприємства пов’язана зі  шкідливими і важкими умовами праці. До того ж, кілька років поспіль тут ставалися нещасні випадки на виробництві. Отож у ході попередніх перевірок посадовці Управління Держпраці особливу увагу звертали на усунення причин настання НВ відповідно до наданих приписів.

Детальніше...

В Ужгороді відзначили кращих працівників соціальної сфери

Щороку в першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. Сьогодні, у переддень свята, а цьогоріч минає його  20-та річниця, в Ужгороді вітали представників установ, які здійснюють реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин. Традиційно урочистості проходили в атріумі адмінбудівлі Закарпатської ОДА. Участь у святкуванні взяли і фахівці Управління Держпраці у Закарпатській області.

Детальніше...