Основні

Новини

В Ужгороді головні державні інспектори праці спільно з журналістами виявляли неоформлених працівників

Інспекторська група Управління Держпраці у Закарпатській області провела інспектування з питань використання незадекларованої праці в одному із  закладів харчування м. Ужгорода. До представників контролюючого органу долучились і журналісти телеканалу Суспільне Закарпаття.

Детальніше...

Обласна комісія розглянула ситуацію щодо погашення на Закарпатті заборгованості із заробітної плати та інших виплат

Перший заступник начальника Управління Держпраці у Закарпатській області Василь Грицик взяв участь у засіданні обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат, яка проходила під головуванням заступника голови Закарпатської ОДА Віталія Цвігуна. До проведення заходу в режимі відеоконференцзв’язку були залучені також керівники райдержадміністрацій, міськвиконкомів та члени комісії.

Детальніше...

Суд апеляційної інстанції виявив у цивільно-правових угодах, укладених закарпатським підприємцем, ознаки трудових договорів

Восьмий апеляційний адміністративний суд  міста Львова задовольнив апеляційну скаргу Управління Держпраці у Закарпатській області на рішення Закарпатського окружного адміністративного суду у справі за адміністративним позовом одного з ужгородських ТОВ про визнання протиправною та скасування постанови Управління Держпраці.

Детальніше...

Протягом інспекційної кампанії офіційно працевлаштовані понад п’ятнадцять тисяч закарпатців

На Закарпатті від початку проведення чергової інспекційної кампанії Управління  Держпраці, яка, нагадаємо, стартувала першого вересня цього року, помітно збільшилась кількість офіційно працевлаштованих осіб. Зокрема, за інформацією Головного управління ДПС у Закарпатській області, за першу половину вересня поточного року 1832 роботодавці надіслали повідомлення про прийняття на роботу 15316 працівників.

Детальніше...

Апеляційну скаргу Управління Держпраці про визнання правомірними дії його посадовців задоволено

Ще наприкінці квітня  минулого року в одному з кафе на Ужгородщині проходило інспекційне відвідування, у ході якого виявилося: фізична особа-підприємець залучила до виконання певних обов’язків у своєму закладі двох осіб без укладення з ними трудових договорів.

Детальніше...

На нараді розглянули причини «затягування» розслідувань випадків гострого професійного захворювання медичних працівників на коронавірус

В Управлінні Держпраці у Закарпатській області під керівництвом очільника Богдана Дороша відбулась робоча нарада за участі фахівців відділу з питань гігієни праці, представників управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в області та Закарпатського обласного лабораторного центру МОЗ.

Детальніше...

Суд другої інстанції підтвердив правильність рішення, прийнятого Управлінням Держпраці Закарпаття

Днями у Львові у відкритому судовому засіданні розглядалась апеляційна скарга Управління Держпраці у Закарпатській області на рішення Закарпатського окружного адміністративного суду, прийняте цьогоріч у травні, щодо визнання протиправною  постанову  Управління Держпраці і такою, яка підлягає скасуванню.

Детальніше...

На Закарпатті продовжують фіксувати випадки використання незадекларованої праці

Після проведеної фахівцями Управління Держпраці у Закарпатській області масштабної інформаційно-роз’яснювальної кампанії чимало суб’єктів господарської діяльності краю прислухалися до порад головних державних інспекторів і оформили належним чином трудові відносини зі своїми найманими працівниками.

Детальніше...

Інспекційне відвідування однієї з пилорам на Іршавщині закінчилося у місцевому відділі поліції

Інспекторська група Управління Держпраці у Закарпатській області з метою здійснення державного контролю за додержанням вимог законодавства про працю в частині оформлення трудових відносин проводила на початку цьогорічного вересня інспекційне відвідування на одній з пилорам Іршавщини.

Детальніше...

Управління Держпраці Закарпаття вдруге довело у суді правомірність прийнятого рішення

Власник одного з ужгородських кафе двічі звертався у судові інстанції, аби оскаржити правомірність винесеної Управлінням Держпраці у Закарпатській області постанови про накладення штрафу за допуск двох працівників без офіційного оформлення з ними трудових відносин, – спершу у Закарпатський окружний адміністративний суд, далі справа розглядалася у Восьмому апеляційному адміністративному суді міста Львова. Позивачу двічі було відмовлено у задоволені позовних вимог.

Детальніше...