Основні

Новини

За сприяння Управління Держпраці кілька господарюючих суб’єктів Закарпаття погасили заборгованість із зарплати

Останнім часом в області намітилася стійка тенденція до скорочення заборгованості із виплати заробітної плати на господарюючих суб’єктах, насамперед на тих, котрі входили до числа постійних боржників. Зокрема, понад два роки поспіль близько півмільйона гривень боргувала своїм працівникам Закарпатська регіональна філія Державного підприємства «Центр державного земельного кадастру». Завдяки заходам, вжитим державними інспекторами Управління Держпраці у Закарпатській області, на сьогодні заборгованість тут повністю ліквідовано.

Детальніше...

Увага! Очікується погіршення погодних умов

За даними Українського гідрометеорологічного центру, із 17 січня цього року та протягом найближчих днів відбудеться ускладнення погодних умов майже на всій території нашої країни.

Детальніше...

До уваги роботодавців області

Закарпатське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів повідомляє, що роботодавцям, у яких за основним місцем роботи у 2017 році працювало 8 і більше осіб, необхідно подати у строк до 01 березня 2018 року «Звіт про зайнятість та працевлаштування інвалідів за 2017 рік» (форма № 10-ПІ річна).

Детальніше...

На семінарі говорили про права жінок і ґендерну рівність в Україні

Незважаючи на наявність профільних законів України, зокрема «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні», «Про попередження насильства в сім’ї» та інші, їх норми, на жаль, залишаються переважно декларативними. Це питання обговорили учасники  недавнього семінару, який відбувся в Міжгірському районному центрі зайнятості.

Детальніше...

Збільшено розмір страхових виплат потерпілим від нещасних випадків на виробництві

З 1 січня 2018 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1053 «Про перерахування розміру страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності (членам їх сімей)».

Детальніше...

Власників одного з ужгородських АВС оштрафували на суму понад 198 тисяч гривень

У нашому краї, як зрештою і в багатьох інших регіонах, нерідко можна стати свідком подібної ситуації: у невеличких кав’ярнях та крамничках поруч з основними працівниками  підробляють кілька, так би мовити, стажерів – нібито «на підхваті».

Детальніше...

Виступ начальника Управління Держпраці у Закарпатській області Богдана Дороша у прямому ефірі на телеканалі Тиса-1

 

Розміри штрафів за порушення трудового законодавства знову зросли

Закон України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» встановив розмір мінімальної заробітної плати з 1 січня 2018 року на рівні 3723 грн. А це у свою чергу потягнуло за собою  збільшення розмірів штрафних санкцій за порушення законодавства про працю, передбачених статтею 265 Кодексу законів про працю України.

Детальніше...

Веселого Нового року і Різдва Христового!

Детальніше...

Виступ 1-го заступника начальника Управління Держпраці Василя Грицика на телеканалі Тиса-1