Основні

Новини

Запрошуємо відвідати семінар

20 листопада 2018 року буде проведено семінар на тему «Концепція реформування системи управління охороною праці в Україні на основі Управління ризиками. Інструмент реалізації концепції – ISO 45001: 2018». Організатор – ТзОВ «Редакція журналу «Охорона праці». Місце проведення – м. Дніпро.

Детальніше...

Про безпеку на дорогах та дотримання перевізниками вимог чинного законодавства – на селекторній нараді

В області триває Тиждень безпеки дорожнього руху. У рамках його проведення в приміщенні обласної держадміністрації відбулася селекторна нарада за участі

представників обласних управлінь Держпраці, Укртрансбезпеки, ДСНС у Закарпатській області, Патрульної поліції, служби автомобільних доріг  та  департаменту освіти.

Детальніше...

Постанову про штраф на півтора мільйона гривень видали одній з будівельних компаній Ужгорода в Управлінні Держпраці

У ході інспекційного відвідування, яке проводили посадовці Управління Держпраці у Закарпатській області наприкінці жовтня цього року на одному з будівельних майданчиків в обласному центрі, де зводиться багатоквартирний житловий будинок, було виявлено 16 працівників. Більшість з них, судячи з їх пояснень, на момент здійснення контрольного заходу не мали укладеного з роботодавцем трудового договору. Люди стверджували, що здали лише паспорти та ідентифікаційні коди, а також підписувались якийсь документ.

Детальніше...

Фахівці Управління Держпраці продовжують моніторити ситуацію щодо транспортних перевезень на дорогах краю

Головні державні інспектори відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Закарпатській області Маріанна Гукс та Артур Сумара у складі спільної робочої (мобільної) групи взяли участь у черговій рейдовій перевірці, яка проходила вчора на ділянці автотраси поблизу села Дравці, що на виїзді з обласного центру.

Детальніше...

В області проводяться рейдові перевірки на дорогах

На виконання відповідного розпорядження голови Закарпатської ОДА та у рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху в області тривають рейдові перевірки. У зв’язку з цим створені спільні робочі (мобільні) групи, до  складу яких входять представники Управлінь Держпраці та Укртрансбезпеки у Закарпатській областіДепартаменту інфраструктури, розвитку Закарпатської облдержадміністрації,   Патрульної поліції.

Детальніше...

Будівельникам тячівської будівельної фірми нагадали правила безпечної роботи

На базі  однієї з тячівських будівельних  фірм ТОВ «Євробуд»  відбулася семінар-нарада, на якій було розглянуто питання дотримання вимог  охорони праці  під час проведення робіт з будівництва, ремонту та утримання автошляхів. Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді на транспорті та зв’язку Управління Держпраці у Закарпатській області Юрій Попович нагадав колективу підприємства основні  вимоги організації охорони праці, зауваживши, що у зв’язку з погіршенням погодних умов в осінньо-зимовий період існує більший ризик виникнення нещасних випадків на виробництві.

Детальніше...

Посадовці Управління Держпраці долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності

Сьогодні відзначається День української писемності та мови. З цієї нагоди кілька років поспіль в Україні проводиться загальнодержавний флешмоб – Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Щороку чимало свідомих громадян збираються, аби підтримати цю акцію, основною метою якої є розвиток української мови та єднання нашого народу. Адже  здавна відомо, що доки живе мова, доти живе народ.

Детальніше...

9 листопада – День української писемності і мови

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Детальніше...

Медикам Тячівської райлікарні вказали на виявлені порушення у сфері охорони праці

На робочому місці в кожному структурному підрозділі роботодавець, як цього вимагає чинне законодавство,  зобов’язаний створити умови праці відповідно до нормативно-правових актів, а також забезпечити додержання вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці. Саме з цією метою він повинен подбати про ефективне функціонування системи управління охороною праці.

Детальніше...

В Ужгороді проходив спільний профілактичний захід у торговельних закладах, власники яких – іноземні громадяни

В обласному центрі Закарпаття, як зрештою, і в багатьох інших населених пунктах краю, працює чимало торговельних закладів, власниками яких є іноземні громадяни. Практика показує, що не всі зарубіжні гості, здійснюючи підприємницьку діяльність у нашій державі,  дотримуються при цьому вимог українського законодавства, насамперед законодавства про працю. Так, внаслідок проведених посадовцями Управління Держпраці у Закарпатській області недавніх інспекційних відвідувань з’ясувалося, що окремі іноземці залучали до роботи у своїх крамницях співвітчизників та місцевих жителів без офіційного оформлення з ними трудових відносин, а потім виправдовувалися, мовляв допустили порушення, бо не знали деяких тонкощів українського законодавства.

Детальніше...