Основні

Новини

Перевірка виявила: мукачівській фірмі «Русинія» з виробництва будівельних матеріалів потрібно виправити ще деякі недопрацювання

Стан охорони праці у товаристві з обмеженою відповідальністю «Русинія», що дислокується у Мукачівському районі, перевірили нещодавно фахівці Управління Держпраці у Закарпатській області. Це підприємство належить до одних із сучасних виробників в області. Більшість робіт, які доводиться виконувати працівникам «Русинії», є роботи підвищеної небезпеки. Тому під час перевірки галузеві інспектори Управління Держпраці особливу  увагу звертали саме на дотримання персоналом вимог нормативно-правових актів з охорони праці у цій частині. 

Детальніше...

Посадовці Управління Держпраці нагадали працівницям сезонних торгових майданчиків їхні трудові права

Поруч зі стаціонарними крамницями та ринками у багатьох містах Закарпаття щороку в літню пору розгортають свою діяльність відкриті або сезонні торгові майданчики. В Ужгороді таких чимало. Окремі з них пропонують різні прохолодні напої, морозиво, солодощі, їжу швидкого приготування тощо, на деяких можна придбати сонцезахисні окуляри та інший літній крам.

Детальніше...

Закарпатський облавтодор перевірили фахівці Управління Держпраці – зафіксовано понад двісті порушень

Днями завершилась планова перевірка Державного підприємства «Закарпатський облавтодор», яку проводили фахівці Управління Держпраці у Закарпатській області. Основне питання, що вивчалося, – стан дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці, промислової безпеки та гігієни праці.

Детальніше...

На семінарі в Ужгороді говорили про зміцнення кадрового потенціалу підприємств

Управління Держпраці у Закарпатській області має налагоджену тісну співпрацю з центрами зайнятості краю, у тому числі і з Ужгородським МЦЗ. У рамках підписаної Угоди сторони неодноразово проводять різні заходи, зокрема організовують семінари для роботодавців та їхніх працівників з найбільш актуальних та проблемних питань.

Детальніше...

Підписано Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва між Державною службою України з питань праці та Органом з питань умов праці Португалії

 

Фахівці Управління Держпраці пройшли навчання з протидії торгівлі людьми

Державні інспектори відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Закарпатській області взяли участь у кущових навчаннях з питань протидії торгівлі людьми, що проходили у Львові за сприяння Міжнародної організації з міграції (МОМ).

Детальніше...

Підбили підсумки співпраці Управління Держпраці з ДВС та силовими структурами Закарпаття

Учора на Закарпатті побував заступник Міністра юстиції України Денис Чернишов. Посадовець взяв участь у засіданні регіональних штабів зі стягнення заборгованості з виплати аліментів та заробітної плати, на якому були також присутні керівник обласного управління юстиції Євген Когутич, заступник начальника Управління ДВС Віктор Овчинніков, представники та очільники інших обласних відомств і їх структурних підрозділів. Управління Держпраці у Закарпатській області представляла головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Маріанна Гукс.

Детальніше...

Про подальшу співпрацю домовлялися на робочій зустрічі

У конференц-залі Закарпатського обласного центру зайнятості відбулася робоча зустріч фахівців відділу організації надання послуг роботодавцям ОЦЗ та державних інспекторів відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Закарпатській області.

Детальніше...

Cуд другої інстанції зобов’язав підприємця зупинити експлуатацію баштових кранів

Восьмий апеляційний адміністративний суд міста Львова не скасував рішення Закарпатського окружного адміністративного суду щодо зобов’язання одного з підприємців краю зупинити експлуатацію одинадцяти баштових кранів, визнавши таким чином застосування заходів реагування в сфері державного нагляду (контролю) з боку посадовців Управління Держпраці правомірними.

Детальніше...

На семінарі-тренінгу в Берегові відточували навики з ліквідації нещасних випадків

Про особливості наглядової діяльності у сфері промислової безпеки, охорони і гігієни праці, а також додержання законодавства про працю йшлося на семінарі-тренінгу, який проходив 2-4 липня у Берегові. Програма проведення заходу передбачала теоретичну і практичну частини.

Детальніше...