Основні

Новини

На головному автовокзалі Ужгорода перевіряли легальність працевлаштування водіїв

У рамках виконання плану спільних заходів, що проводять Посадовці Управління Держпраці, «Укртрансбезпеки» та Нацполіції з метою  забезпечення безпеки перевезень пасажирів та вантажів, запобігання використанню незадекларованої праці, порушень вимог трудового законодавства та нормативно-правових актів з охорони праці, на автодорогах Ужгорода проходив черговий  рейд. Основною локацією для його проведення став автовокзал.

Детальніше...

Перевірка з охорони праці у ФГ «Коник»: виявлені порушення оперативно усувають

На Закарпатті, певно, не знайдеться газди, який би не чув про ФК«Коник», що у селі Сторожниця Ужгородського району. Продукція цього господарства, а підприємство виробляє левову частку яблук та картоплі в регіоні, користується попитом не лише у наших краян. Недарма «Коник» вважається одним з кращих агропідприємств області.

Детальніше...

В Закарпатській ОДА обговорили ситуацію щодо погашення заборгованості із виплати зарплати та легалізації працевлаштування

Сьогодні в приміщенні облдержадміністрації відбулися два засідання – комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат та податкового боргу й обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотриманні норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати. В обох заходах взяв участь перший заступник начальника Управління Держпраці у Закарпатській області Василь Грицик.

Детальніше...

На підприємстві «Мета-Плюс» перевірили стан організації безпечних умов праці при виконанні лісосічних робіт

Дотримання вимог безпеки під час проведення лісосічних робіт працівниками приватного підприємства «Мета-Плюс», що на Рахівщині, перевіряли днями посадовці Управління Держпраці у Закарпатській області під час проведення планового контрольного заходу.

Детальніше...

Набрав чинності Порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю

30 серпня 2019 року у 165 випуску видання «Урядовий Кур’єр» опубліковано постанову Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 року № 823 «Деякі питання здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю».

Детальніше...

На засіданні колегії Управління Держпраці обговорили проблемні питання у сфері наглядової діяльності

Начальник Управління Держпраці у Закарпатській області Богдан Дорош провів чергове засідання колегії, на якому підбили підсумки роботи Управління за півроку.Обговорюючи результати роботи Управління у частині здійснення державного контролю (нагляду) за додержанням законодавства про працю і проведення профілактичної роботи щодо легалізації заробітної плати та найманих працівників, перший заступник начальника Василь Грицик наголосив, що пріоритетним напрямом діяльності у цій сфері стало проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії для роботодавців та їх найманих працівників. 

Детальніше...

Продавцям вуличної торгівлі в Ужгороді держінспектори праці роз’яснили умови легальної праці

Фахівці відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів  Управління Держпраці у Закарпатській області Віктор Штерн, Маріанна Гукс і Артур Сумара продовжують проводити в обласному центрі Закарпаття роз’яснювальну роботу з питань легального працевлаштування. Цього разу свою увагу держінспектори зосередили на закладах вуличної торгівлі, що тимчасово розмістилися неподалік центру Ужгорода – вулиці Капушанській, площі Петефі та проспекті Свободи.

Детальніше...

З Днем Незалежності України!

 

 

 

 

 

 

 

 

Детальніше...

День Прапора посадовці Управління Держпраці Закарпаття відзначили патріотичним флешмобом

Щороку, 23 серпня, в різних куточках нашої держави організовуються заходи з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України. З цією метою в Управлінні Держпраці у Закарпатській області вирішили підтримати проект, запущений Міністерством закордонних справ під хештегом #SelfieWithFlag, і провели патріотичний флешмоб.

Детальніше...

Тячівців закликали працевлаштовуватися легально

Мобільно-консультативний пункт Управління Держпраці у Закарпатській області працював сьогодні у Тячеві. Так склалося історично, що мешканці цього районного центру та довколишніх населених пунктів становлять чи не найбільший відсоток серед закарпатських заробітчан. А ті, кому вдалося знайти роботу вдома, також не завжди поспішають офіційно оформити свої трудові стосунки з роботодавцями, керуючись певними причинами.

Детальніше...