Основні

Новини

Мобільний консультативний пункт Управління Держпраці побував у Хусті

У рамках роботи «Мобільного консультативного пункту», що діє при Управлінні Держпраці у Закарпатській області, днями був проведений черговий виїзний превентивний захід. Цього разу він проходив у Хусті. Мешканців міста вкотре поінформували про негативні наслідки нелегального працевлаштування та про серйозну відповідальність, передбачену у чинному законодавстві за вказане порушення. 

Детальніше...

Заклади торгівлі, відпочинку та харчування Ужгорода відвідали посадовці Управління Держпраці з інформаційно-роз’яснювальною місією

Фахівці відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів  Управління Держпраці у Закарпатській області Маріанна Гукс, Артур Сумара на чолі з начальником цього структурного підрозділу Ярославом Турянським продовжили проведення профілактичних заходів серед суб’єктів господарювання, які здійснюють торговельну діяльність та використовують працю найманих працівників.

Детальніше...

На спільному засіданні напрацьовували ефективний елемент взаємодії

Представники Управління Держпраці у Закарпатській області, служби у справах дітей Закарпатської ОДА та підрозділу ювенальної превенції НПУ в краї зібрались днями для проведення спільного засідання з метою обговорення результатів роботи за перше півріччя на виконання підписаної угоди про співпрацю та визначення напрямів подальшої взаємодії.

Детальніше...

Ужгордцям надавали роз’яснення з питань трудового законодавства у мобільному консультативному пункті

Днями на площі Народній в обласному центрі упродовж дня працював започаткований торік мобільний консультативний пункт Управління Держпраці у Закарпатській області. В його роботі взяли участь начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Ярослав Турянський  та головні державні інспектори праці.

Детальніше...

Про проблеми на ринку праці та шляхи подальшої взаємодії мовилося на робочій зустрічі у Сваляві

На базі Свалявської районної філії Закарпатського ОЦЗ відбулася робоча зустріч представників цієї установи (директора Ганни Івановчик, заступника директора –начальника відділу надання соціальних послуг Валентини Щерб’юк) та Управління Держпраці у Закарпатській області (головного держінспектора Володимира Севча).

Детальніше...

На Перечинщині проходили профілактичні рейди Управління Держпраці

Попит на рекреацію і туризм на Закарпатті щороку зростає, що є одним із чинників економічного оздоровлення регіону. Адже поява нових та розширення існуючих закладів оздоровчо-рекреаційного комплексу мали б забезпечити працевлаштування населення та покращення інфраструктури краю.Однак досить часто поруч із солідними санаторно-курортними та готельними закладами в області розгортають свою діяльність і дрібні туристичні бази, приватні садиби. Власники таких місць нерідко «грішать», приймаючи на роботу осіб без оформлення з ними належним чином трудових відносин.

Детальніше...

Біля Мукачева перевіряли автотранспортних перевізників

Спільний рейд за участі представників Управління Держпраці у Закарпатській області, Нацполіції та Укртрансбезпеки проходив на автодорозі поблизу Мукачева. Під час проведення цього профілактичного заходу головні державні інспектори Управління Держпраці Тетяна Маргітич і Володимир Севч роз’яснили автоперевізникам вимоги нормативно-правових актів з охорони праці, трудового законодавства, а також мали змогу з’ясувати, хто з фізичних осіб-підприємцівта юридичних осіб, які надають послуги з пасажирських  і вантажних перевезень в області, використовують працю незареєстрованих осіб.

Детальніше...

В Ужгороді за круглим столом намагалися вирішити питання обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж

Учора за круглим столом в Ужгородській міській раді зібралися представники ОСББ і будинкоуправлінь обласного центру, міської і обласної влад, АТ «Закарпатгаз» та Управління Держпраці у Закарпатській області, аби обговорити одне з наболілих питань сьогодення – обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж. Сторони, зокрема, намагалися вирішити, кому належить здійснювати таку діяльність і хто відповідатиме у разі виникнення аварійних ситуацій, пов’язаних з порушенням правил експлуатації газових систем.

Детальніше...

Вирішення питання незадекларованої праці потребує спільних зусиль

В Ужгородському міському центрі зайнятості відбулася робоча нарада, в якій взяла участь  головний держінспектор праці Управління Держпраці у Закарпатській області  Маріанна Гукс. Сторони обговорили план проведення спільних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками. Під час зустрічі були розглянуті також деякі робочі моменти щодо обміну інформацією.

Детальніше...

У Закарпатській ОДА радилися, як вирішити питання із заборгованістю з виплати зарплат

Сьогоднішнє засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат та податкового боргу проходило під головуванням нового губернатора краю Ігоря Бондаренка. На розгляд комісії виносились традиційні питання, серед яких, зокрема, розгляд ситуації з виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій області та стан погашення заборгованості до Пенсійного фонду України.

Детальніше...