Новини

Про безпеку праці під час виконання вантажо-розвантажувальних робіт говорили на семінарі

Навчальний семінар на тему «Дотримання вимог безпеки праці під час організації та виконання вантажо-розвантажувальних робіт» провів нещодавно заступник начальника відділу нагляду у будівництві, котлонагляді на транспорті та зв'язку Управління Держпраці у Закарпатській області  Олександр Гойс з працівниками іноземного підприємства «Петро Карбо Хем-Мукачево», яке дислокується у селі Павшино Мукачівського району.

Треба сказати, що це підприємство є одним з найбільших перевалочних терміналів зріджених вуглеводневих газів і продуктів нафтохімії в Україні. Воно оснащене високотехнологічним обладнанням відомих світових виробників. Технологічний процес тут здійснюється за допомогою автоматизованої системи керування і контролюється з централізованого поста оператора.

Фахівець Управління Держпраці ознайомив присутніх із законодавчими та нормативними ініціативами у сфері перевезень небезпечних вантажів, акцентував їх увагу на те, що в Україні існує нормативна вимога щодо недопущення до виконання робіт з небезпечними вантажами осіб, які не пройшли спеціального навчання, або допущення їх до виконання робіт під контролем особи, яка пройшла спеціальне навчання. Йшлося також про важливість виконання графіку планово-попереджувальних ремонтів газового обладнання, дотримання  правил безпеки систем газопостачання тощо.

У ході проведення заходу учасники зібрання мали змогу на конкретних прикладах нещасних випадків, які трапилися у попередні роки на підприємствах, що виконують вантажо-розвантажувальні роботи, обговорити методи та заходи недопущення таких випадків.