Новини

Веселого Нового року і Різдва Христового!

Шановні колеги, друзі!

Від усього серця вітаю Вас зі святами, які добром, надією і родинним теплом зігрівають наші серця – Новим 2018 роком та Різдвом Христовим! Це улюблені усіма нами з дитинства дні, наповнені світлом спільної радості, очікування дива й казки, душевного спокою. Адже для кожного з нас початок року зазвичай пов’язаний з новими планами, мріями та сподіваннями. Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що рік, який минає, був прожитий не дарма – швидкий, по-сучасному мобільний, результативний, насичений різними подіями, напруженою працею. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний та життєвий досвід.

У переддень цих чудових свят зичу усім багато позитивних емоцій, міцного здоров’я, родинного затишку, незламного духовного гарту, життєвих гараздів та статків, прихильності людської долі і Божого благословення.

Нехай прийдешній рік принесе усім мир, спокій та злагоду, а також впевненість у завтрашньому дні. Без цього інші побажання не матимуть сенсу. Щасливого Вам Нового року, смачної куті та веселої коляди!

З повагою, Богдан Дорош

начальник Управління Держпраці у Закарпатській області