Новини

Підприємства краю потрохи погашають борги із виплати зарплати

Під головуванням заступника голови і керівника апарату Закарпатської ОДА Олександра Петіка відбулося засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та податкового боргу. Директор Департаменту соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації Михайло Петрішка поінформував присутніх про ситуацію, яка склалася  в краї станом на 18 грудня 2017 року, щодо  виплати зарплати працівникам підприємств, установ, організацій.

Далі учасники засідання заслухали голів райдержадміністрацій, міськвиконкомів та  керівників підприємств-боржників про стан погашення заборгованості. Як з’ясувалося, деяким підприємствам-боржникам вдалося суттєво скоротити борги, а Закарпатській регіональній філії ДП «Центр державного земельного кадастру» - погасити повністю.

Від Управління Держпраці у Закарпатській області у засіданні взяв участь перший заступник начальника Василь Грицик, який повідомив: питання погашення заборгованості перебуває на контролі керівництва Управління Держпраці. З боку фахівців Управління постійно вживаються заходи організаційно-правового характеру, спрямовані на погашення боргів з виплати зарплатні.

Учасники зібрання проаналізували причини  виникнення заборгованості і розглянули можливі  шляхи вирішення проблемних питань. А за підсумками засідання, прийняли відповідні протокольні рішення.