Новини

Нагородили кращих працівників, трудові колективи і підприємства Закарпаття

Як відомо, в Україні широко відзначався Міжнародний день охорони праці. З цієї нагоди в області проходив конкурс на визначення кращого працівника, трудового колективу та підприємства. Логічним підсумком конкурсу стали урочистості, що відбулися сьогодні в малому залі Закарпатської облдержадміністрації, під час яких переможцям вручили заслужені  нагороди.

Розпочав зібрання начальник Управління Держпраці у Закарпатській області Богдан Дорош. Навівши статистичні дані щодо ситуації з виробничим травматизмом в Україні та в області зокрема, він наголосив, що намітилася стійка тенденція до зменшення кількості нещасних випадків. У цьому, за словами, Богдана Володимировича, важливе значення має діяльність спеціалістів Держпраці, спрямована на запобігання виробничому травматизму. Водночас відмітив і роль роботодавців у створенні безпечних та нешкідливих умов праці.

Перший заступник голови - керівник апарату Закарпатської ОДА Олександр Петік, зауважив, що початок його трудової діяльності був пов'язаний з роботою підвищеної небезпеки, оскільки свого часу він працював на шахтах. Тому  добре розуміє важливість привернення уваги громадськості до питань=ня охорони праці. Олександр Владиславович вручив переможцям почесні грамоти облдержадміністрації. Серед нагороджених 1-ий заступник голови ПАТ «Закарпатгаз» (м.Ужгород) Андрій Горват, головний лікар ДП «Квітка полонини» (с.Поляна Свалявського району) Павло Ганинець, директор ТОВ «МІМ» (смт. Тересва Тячівського району) Іван Маркуш та фізична особа -підприємець Василь Биркович (с.Лази Воловецького району).

Від імені обласної ради переможців конкурсу привітав перший заступник голови Закарпатської облради Йосип Борто. Зокрема, подяки облради дісталися директору ПП «Режим» (м.Ужгород) Петру Торчиновичу і директору ПАТ «Хустський кар’єр» (с.Рокосово) Михайлу Галасу, а почесними грамотами облради нагороджені директор ДП «Великоберезнянське ЛГ» Ольга Олень та ФОП зі смт. Терества Тячівського району Іван Палінкаш.