Колегія

Рішення колегії Управління Держпраці у Закарпатській області № 87

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Управління Держпраці
у Закарпатській області
від 25.05.2018 року № 87

 

Рішення колегії

Управління Держпраці у Закарпатській області

 

Заслухавши та обговоривши питання про підсумки роботи Управління за 1 квартал 2018 року у сфері промислової безпеки та охорони праці, додержання законодавства про працю, стан запобігання та протидії корупції в системі Держпраці, погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах (установах) області, стан виробничого травматизму,

КОЛЕГІЯ ВИРІШИЛА:

 

1. Взяти до уваги інформацію представників підприємств-боржників щодо погашення заборгованості з виплати заробітної плати (ДП «Закарпатський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», Мукачівське УВП УТОС, Агропромислове підприємство «Радгосп-завод Мукачівський», ДП «Великолазівський», Міське комунальне підприємство ВУЖКГ «Тиса», Агропромислово-торгове підприємство «Бобовище»).

 

2. Провести інспекційні відвідування підприємств-боржників із виплати заробітної плати, на яких спостерігається тенденція щодо зростання заборгованості.

Термін виконання: до кінця 2018 року

 

 

3. Забезпечити постійний контроль за додержанням законодавства про працю в частині оформлення трудових відносин з найманими працівниками в рамках проведення кожного інспекційного відвідування та невиїзного інспектування.

Термін виконання: протягом 2018 року

 

4. Активізувати роботу щодо обміну інформацією з ГУ ДФС у Закарпатській області з метою виявлення неоформлених найманих працівників.

Термін виконання: упродовж 2018 року

 

5. Звернутися до голів районних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування щодо налагодження співпраці у обміні інформацією про неоформлених найманих працівників.

Термін виконання: червень-липень 2018 року

 

6. Взяти до уваги інформацію представників підприємств, де спостерігається ріст загального та смертельного травматизму (Господарське товариство у формі ТОВ «Завод «Флекстронікс», ТОВ «Завод «Стеатит»).

 

7. При виявленні у ході перевірок з питань охорони праці і промислової безпеки порушень, які загрожують життю або здоровю працівників, готувати матеріали для звернення до суду з адміністративним позовом про застосування заходів реагування.

Термін виконання: упродовж 2018 року

 

8. Головному спеціалісту з питань протидії корупції (Пеца Ю.Е.) вжити вичерпних заходів щодо запобігання та профілактики корупційних правопорушень в Управлінні.

Термін виконання: упродовж 2018 року

 

9. Заступникам начальника, керівникам структурних підрозділів Управління Держпраці у Закарпатській області, відповідно до компетенції забезпечити виконання рішення Колегії.