Громадська рада

При Управлінні Держпраці у Закарпатській області створено Громадську раду

Серед них  представники обласних об`єднань і організацій, зокрема роботодавців «Закарпаття», Закарпатської обласної ради професійних спілок, організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої  промисловості, побутового обслуговування населення, профспілкової організації працівників лісового господарства, організації роботодавців галузі охорони здоров’я та регіонального центру соціально-трудової реабілітації та професійної орієнтації «Вибір».

На початку зібрання виступив начальник Управління Держпраці Богдан Дорош, який коротко охарактеризував роботу структури, котру очолює, її завдання і функції. Він також назвав основні нормативні документи, якими керуються у своїй роботі фахівці Управління Держпраці.

Відбулося також перше засідання Громадської ради, на якому обрали її голову, заступника і секретаря. Очолив новостворений дорадчий орган  виконавчий директор Обласного об`єднання організацій роботодавців «Закарпаття» Михайло Думнич. Михайло Васильович відразу продемонстрував свою активну позицію, запропонувавши іншим членам ГР виробити певну системність у своїй подальшій діяльності, визначити способи вирішення найбільш проблемних питань, розробити стратегію протидії негативним тенденціям у суспільстві, пов’язаним з працевлаштуванням, охороною та організацією праці в цілому. 

Один із членів створеної  Громадської ради, директор Закарпатського регіонального центру соціально-трудової реабілітації та професійної орієнтації «Вибір»; голова Правління Ужгородського міського товариства інвалідів праці та дитинства «Оптиміст» Василина Марко зауважила, що нині актуальною залишається проблема працевлаштування людей з особливими потребами. На жаль, існують розбіжності в законодавчих документах, які стають на заваді вирішенню цього питання. Тож члени Громадської ради на наступному ж засіданні зможуть висловити пропозиції з цього приводу.

А проведення наступного засідання заплановано на липень. На ньому передбачається затвердити установчі документи та план роботи.

Інформація про подальшу діяльність Громадської ради буде розміщуватись на офіційному веб-сайті Управління Держпраці у Закарпатській області в розділі Громадська рада.