Новини

На Виноградівщині всю сім’ю госпіталізували через отруєння чадним газом

Учора близько 22 години у реанімаційне відділення Виноградівської районної лікарні були госпіталізовані  відразу три особи, члени однієї сім’ї зі села Олешник. 51-річна жінка та 10-і11-річні  хлопчики доставлені у непритомному стані внаслідок отруєння невідомою речовиною. За попередніми висновками спеціалістів, сімейство, найімовірніше,  отруїлося чадним газом через несправність опалювального газового приладу. Життя двох з них на сьогодні вже поза загрозою, одна дитина ще перебуває у критичному стані.

Управлінням Держпраці у Закарпатській області створена комісія з технічного розслідування нещасного випадку, пов’язаного з використанням газу у побуті. Члени комісії повинні встановити обставини, причини та осіб, які допустили порушення вимог чинного законодавства, що призвело до виникнення цього випадку.

До речі, як зауважує начальник Управління Держпраці Богдан Дорош, протягом першого місяця поточного року саме на Виноградівщині це вже третій подібний випадок. А все через недбале ставлення людей до власної безпеки. Сельчани досить часто порушують правила експлуатації газових та інших опалювальних приладів, наслідком чого стають нещасні випадки, котрі нерідко закінчуються летально.